92 Amersfoortsche Muziekvereeniging. le Luitenant E. E. Knoote, Eere-voorz. R. J. Hoffman, Pres. G. Florijn, Penn. G. A. Steppe, Vice-pres. ,1. van Dorssen, Comm. Vanord L. E. D. Largeveld, See. J. A. Pijpers. .T. A. Jochems, Directeur. Muziekvereeniging ..Harmonie." Beschermheer A. M. Tromp van Hoist, R. N. L. D. Gerritsen, Eere-voorz. L. Lans, le Penn. .T. van der Gang, Voorz. W. Wismeyer, 2e Penn. D. W. de Rijk, le Seer. J. Bijlsma, Muziekcomm. C. Zonneveld, 2« Seer. I J. L. A. Lervis, Alg. comm. M. Delsolle, Directeur. Afdeeling Amersfoort en omstreken van den Bond van Ned. Onderwijzers. W. C. Oosterinan, Pres. Mej. M. J. Boukamp, Penn. E. Faber, Seer. Propaganda-coinm. voor gewest Utrecht van dien bond. 1'. W. Stuurman (Jutfaas), J. J. Lamers (Amsterdam), ge- delegeerde uit het Hoofdbestnur. P. Faber (Amersfoort). J. L. Snoek (Utreebt), Voorz. J. J. Hoffman (Loenen a/d. Vecht), Seer. B.W. J.Weykamp(Baarn), Penn. A. N. van Woude (Driebergen), Comite van actie voor het openbaar onderwijs. J. van der Horst, Pres. A. Veen, Penn. F. Faber, Seer W. C. Oosterman. Volksonderwijs. Afdeeling Amersfoort. Voorz. F. Wesseling, M. L. Celosse, Vice-voorz. A. Bommel. W. C. Oosterman, Secr.-penn. Amersfoortsche Gymnastiekvereeniging „A. G. V. .T. Nesenberend, Voorz. W. van Dam, Seer. H. Dumoulin, Directeur. Amersf. Volks-Gymnastiek- H. Dumoulin, Eere-voorz. .T. Th. N. D. E. van Schouwen burg, Pern-lid. A. Meyer, Voorz. H. Dumoulin, Directeur. A van Daal Tz., Penn. W. van Haselen P.H.z., Comm. en Schermvereeniging „Ajax." N. Woudenberg, Seer. N. Los, Penn. H. de Vries, Comm. J. Nieuwenhuis, Vaandeldruger.

Adresboeken Amersfoort | 1906 | | pagina 96