115 A. M. Kollewijn Nz., Voorz. A. M. Tromp van Hoist, R. N. L Ondervoorz. L A. baron van Ittersnm, le Seer. Mevr. J. F. O. H. Tromp van Hoist van liet kleedingfonds. N. G. van der Stadt, 2e Secre- taris-boekhouder. Mr. A. van Traa, Venn. J. Bolk, Comm. Dr. F. A. F. Groneman. Hartogh Heys, Bestuurderes Wijkverdeeling. Depaetement I. bevat de woningen gelegen in de Koestraat, Kleme Koestraat en Koesteeg. H. van Esveld Rz. (Hoofd), L van Dommelen. Dept. II. Arnhemschestr. o.z., achter Meisjessehool en Groote Haag n.z. J. W. Putman Cramer (Hoofd). Dept. III. Groote Haag z.z G. van Elst {Hoofd). Dept. IV. Kl. Haag, Blommershofje en Zuid-singel van Kl. Haag tot Varkensmarkt. G. J. W. Steenhoff {Hoofd). Dept. V. Utrechtsche- en Arnhemsehepoortwal, Hellingstr. w.z., St. toris- en Molenstr. H. van Ommeren (Hoofd). Dept. I. Blok tnssehen Hellingstr. o.z. en West-singel waarin Hellingsteeg J. W. van Achterbergk Jr. (Hoofd). Dept. VII. Ivoppelpoortswal, Kleine Spui en Davidshof. H. Noorman (Hoofd). Dept. VIII. Breedestr., Paternosterstr., Elleboogsteeg, Lieve- vrouwestr., Zwanenhalssteeg, Krankeledenstr. en Lievevrouwe- kerkhof. T. van Daal (Hoofd). Dept. IX. Zand z.z., Krommestraat, Achter het oude stadhuis, ijver, Havik, Kerkstr., Appelmarkt, Groenmarkt, Peper-, Haver- en Windsteeg, Lavendelstr., Mmirhuizen, Hof en Zevenhuizen. I. Ter Schuur (Hoofd). Dept. X. Scherbierstr., Mooierstr., Rozemarijnstr., Drieringenst Valkestr., Oldenbarneveldst., Achter Luth. Kerk, Nienwestr. en Muurhnizen. W. H. F. Vrijdag (Hoofd). Dept. XI. Zuid-singel van Kl. Haag, oostwaarts, Kl. St. Jansstr. z z., Beestenmarkt, Achter de Kamp, Plantsoen en St. Andriesstr. (Hoofd). Dept. XII. Achter de Kamp n.z., Beestenmarkt n.z., Groote

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 121