Afdeeling van de Maatschappij tot nut der Israelieten in Nederland. E. L. Yisser, Pres. A. Hersohel Bz., R. M. C. P., D. Heymans van der Douwer, Seer. L. Klein Hz., Bode. Het hoofddoel is bevordering van goede zed en, deugd en be- schaving. Genootschap „Bikoer Golim." H. van Gelder, Pres. J. van Yollenhoven, Pern, en voorl. Seer. L Klein Hz., Bode. Hit genootschap verschaft aan behoeftige zieken versterkende middelen. Dames-vereeniging „Feviars Nosiem." S. Stader, echtg. van I. Gosschalk, Pres. I. Gosschalk, waarn. Seer. J. Oppenheim, echtg. van D. Heymans van der Douwer, Penn. P. Cohen, echtg. van P. E Rintel, B. de Roos, echtg. van M. de Pool, Bestuursleden. G. Goudvis, echtg. van B. van Gelder, Deze vereeniging voorziet in eenige behoeften van armen. Jacob van Gelder's stichting." H. Herschel (Amsterdam), M. van Raalte, J. van Yollenhoven. A. Herschel Bz., R. M. C. P., Pres. E. L. Visser, Vice-pres. I. J. Cohen, Seer. L. Klein Hz., Bode. Personen boven 70 jaren en hulpbehoevenden boven 65-jarigen leeftijd worden voor rekening van deze stichting verpleegd. Centraal Israelietisch weeshuis te Utrecht. A. Herschel Bz., R. M. C. P., Correspondent en lid der commissie van toezieht. Afdeeling Amersfoort en Omstreken van de „Alliance Israelite Universelle." E. L. Visser, Pres. I J. van Vollenhoven, Penn. D. Heymans van der Douwer, Seer. L. Klein Hz., Bode. Afdeeling Amersfoort van den Ned. Zionistenbond. M. de Pool, Voorz. H. van Raalte, Penn. M. Kool, Seer.

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 128