124 Nederlandsch Mettray, op Rijsel bij Zutfen, ter opvoeding en verzorging van hulpbehoevende knapen. Bestuur der Afdeeling. Jhr. J. W. A. Barchman Wuy- iSeer. tiers, Voorz. W. Kleber, Pern. Commissie tot redding van verwaarloosden en gevailenen. Ds. W. J. Meiners, Mr. P. J. F. van Voorst Yader, Mevrouw van Voorst VaderScbout Velthuys. Afdeeling Amersfoort van de vereeniging tot verbetering van het lot der biinden in Nederland en zijne Kolonien. W. A. van den Bovenkamp, Pres. Mej. C. M. Uylenburg, Penn. Dr. H. W. Sohreuder, Vice-pres. Mej. C. van Driel, Vice-penn. Mej. M. Knottenbelt, Seer. en Vice-secr. Maatschappij tot redding van drenkelingen te Amsterdam. Dr. A. H. C. van Driei, R. 0. N., Correspondent. Ned. Vereeniging tot bescherming van dieren. Beschermvrouw H. M. de Koningin-Moeder. Bestuur der afd. „Gooi- en Bemland." A. J. Bieker Caarten (Baarn), Voorz. B. H. Schroder (Leusden), Onder-voorz. J. C. van der Veen (Baarn), le Seer. Jhr. J. A. Sandberg (Amersfoort), 2e Seer. G. Calkoen (Zeist), Penn. Dr. A. J. J. Kloppert (Hilversum), Mr. D. J. A. baron van Harinxma thoe Slooten ('s-Graveland), J. J. Eschauzier ('s-Graveland), H. Boissevain (Amersfoort), J. Bolk (Amersfoort), A. Sprenger (Hilversum), D. R. Hinse (Bussum), G. A. A. van de Wall (Baarn), A. M. E. des Tombe (Amersfoort), W. H. A. van der Mersch (Zeist). Ned. Vereeniging tot bevordering van Zondagsrust. W. Kleber, Correspondent. Vereeniging tot verspreiding van stichtelijke blaadjes. Ds. I. Hooykaas, Correspondent.

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 130