138 Ambtenaren van de Registratie, enz. J. C. J. Pels Rijcken, Inspecteur. C. J. Plomp, Ontvanger der registratie en domeinen, zegel- en successie- rechten en vermogenshelasting IC. van Heuvelen, Rijks-klerlc ter inspectie. D. de Groot, Rijks-klerk. Ambtenaren van het kadaster. P. A. Claessen, Ingenieur-verificateur te Utrecht. R. Nicolai, Controlear te Utrecht. P. van der Mark, Bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen. J. Kerkhoff, beeedigd Rijks-klerk ten kantore van liypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen. C W. P. Reijckers, geagreiierd-klerk. W. A. Hertog, id. A. Gemen, geagreeerd-klerk bij het kadaster. Landmeters. C. J. D. van Eck, P. C. H. Briet, C. Gey], J. D. van Baars, Teekenaar. Waarborg van gouden en zilveren werken. M. P. S. Popta, Controleur te Utrecht. Rijksverzekeringsbank. Het Agentschap Amersfoort omvat de gemeenten: Amersfoort, Stoutenburg, Leusden, Woudenberg, Renswoude, Veenendaal, Rhenen, Amerongen, Wijk-bij-Duurstede, Leersum, Maarn, Soest, Baarn, Eemnes, Runschoten, Hoogland, Nijkerk, Hoevelaken, Scherpenzeel, Pntten en Barneveld. G. H. van den Berg, Agent ter standplaats Amersfoort. Raad van Beroep te Utrecht, voor de gemeenten Amersfoort tot en met Hoogland. Raad van Beroep te Zutfen, voor de gemeenten Nijkerk, Hoevelaken, Scherpenzeel, Putten en Barneveld. Plaatselijke commissie voor de ongevallenverzekering. T. Sanders, \oorz. H. Noorman, Seer. T. van Daal, Lid-werkgever. W. G. Klomp, Lid-werknemer. H. Priem, Lid-werknemer.

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 144