152 Maatschappij van Assurantie, Disconteering en Beleening der stad Rotterdam. (Opger. anno 1720). Afdeeling „Inbraakverzekering." C. M. C. Obreen, Mr. G. Bicker Caarten, Th. J. H. Bianchi, Agent. Maatschappij van Brandverzekering voor het Koninkrijk der Nederlanden te 's-Bosch. Jhr. P. J. J. S. M. van der Does de Willebois, Directeur. Th. J. H. Bianchi, Eenigste agent voor Amersfoort en omstrelcen. 's-Hertogenbossche Brandwaarborgmaatschapplj. (Opger. anno 1811). C. A. v. d. Mortel, K. van Lanschot, Dir. C. M. T. Rouppe v. d. Yoort, C. D. van Kuijk en C. F. Singewald, Agenten. Bataafsche Brandw.-Maatsch. te 's-Gravenhage. C. H. Valkenburg, Correspondent voor Amersfoort en omstrelcen. Brand- en Inbraakverz.-Maatsch. ,,Mercurius" te Amsterdam. J. D. Lammerts van Bueren, Agent. Brandverz.-Maatsch. L'Urbaine te Parijs. L. J. Hontele, Agent voor Amersfoort en omstrelcen. Inbraakverz.-Mij. „Hermandad" te Utrecht. W. Croockewit W.A.z., G. J. Slothouwer, Mr. H. J. M. van den Bergh en J. van der Horst Bruyn, Vertegenwoordigers. Inbraakverz.-Mij. „Hermandad". F. Rauh, Vertegemooordiger. Alg. Verz.-Mij. tegen ongelukken en wettelijke aansprakelijkheid „Ziirich" te 's-Hage. Lippmann en Kracht, Ttireeteuren. W. van Schaik, Hoofdagent. Eerste Ned. en Nieuwe Eerste Ned. Verz.-Mij. op het leven, tegen invaliditeit en ongelukken, te 's-Hage, Kneuterdijk II. Jhr. Mr. W. Six, Mr. H. Goeman Borgesius, Directeuren. Mr. Dr. W. P. J. Bok, H. P. P. Ch. Busqnet, Adjunct-inspecteur. F. Rauh, Hoofdagent. J. Busquet Sr., Vertegenwoordiger voor Amersfoort en omstrelcen.

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 158