2 Adama van Scheltema, EL, gepensioneerd luitenant-kolonel artillerie O.-I. leger, Prinses Marielaan 1 Adriaans, G., koster Nederduitsoh Hervormde kerk, Groenmarkt 9 Admiraal, J., ambtenaar H. iJ. 8., Stellingwerfstraat 26G Aeckerlin, mevr. wed. part., Bergstraat 26 Aken, C. van, concierge „Ons Huis", Muurhuizen 65 Akker, mej. de wed. J. van den, Arnhemscheweg 50 Akkerman, 0., onderwijzer, Pieter Bothstraat 9 Akkerman geb. Bakker, mej. W., onderwijzeres, Pieter Bothstraat 9 Akkermans, H., kapelaan, Langegraeht 4 Alberda, J., Kapitein Luit. ter Zee, nonaetief, Arnhemscheweg 18 Alberding, J., cacaobewerker, Groote Gasthuislaan 11 Alblas, A., agent verz.-maatsch., koffiehuishouder, Utrechtscheweg 46 Alewijn, A. C. M. Ridder, kapitein veldartillerie, Prinses Marielaan 1 Alleijn, D. N., leerlingmachinist H. IJ. SSoesterweg 40 Alma, J., luit.-adj inf., Begentesselaan 5 Alphen, G. van, koffiestroopfabrikant, Lange Beekstraat 22 Altena, G. G. van, commissionair in hypotheken en assurantien, Kortegracht 15 Alvers, L. H. C., pettenmaker, Utrechtschestraat 15 Amerongen, W. H. van, agent van politie, Hellestraat 110 Amerongen geb. Verbeek, mej. de wed. van, partUtrechtscheweg 17 Amersfoortsche Bank, Kortegracht 20 Ammerlaan, mej. wed. P. Ph., Yarkensmarkt 6 Ampers, P. J., kantoorbediende, 2e luit. landweer, Stationsstraat 25 Andel, J. G., ploegbaas H. IJ. S., Soesterweg 42 Anema, P., wegwerker, Utrechtscheweg 104 Apeldoorn, A. van, emeritus predikant Gereformeerde Gemeente, Korte Bergstraat 23 Apeldoorn, J. L.z., J. van, part., Muurhuizen 25 Appelen, D. van, gepensioneerd ambtenaar, Stellingwerfstraat 265 Appelen, N. van, groentenkoopman, Soesterweg 78 Apiroot, S., Isr. godsdienstonderwijzer, Drieringensteeg 3 Arbon, W., schilder, Arnhemscheweg 68 Arends, J. H., hoefsmid, Breedestraat 36 Arkel, A. E. van, Gemeente-Secretaris en Ontvanger van Hoeve- laken, Weyersstraat 14 Arkel, J. G. van, kantoorbediende, Arnhemscheweg 701 Arlar, gezusters C. en E., naaisters, Kerkstraat 5 Arlar, W., part., Arnhemscheweg 603 Arnold, A. E. 11., adjunct ingenieur H. IJ. S. M., Johan van Oldenbarneveldlaan 46 Aronson, D. S., in beddenartikelen, Langestraat 45 Aronson, M., koopman, Langestraat 45

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 176