5 Beekman geb. Jacobs, mej. wed., in kruidenierswaren, manufacturer Leusderweg 76 Beem, mevr. de wed. geb. von Hombraeht, Bergstraat 24 Beem, E. paardenslaehter, Arnh. straat 12 Beernink, P. H. B., le luit huzaren Langestraat 133 Bekker, A., spekslager, Kampstraat 12 Bekker, H. J Macb. H. IJ. S., Soesterweg 852 Bekkum A. van, kachel- en grofsmid, Arhemschestraat 22 Bekkum, H. A. van, Grossier en in kruideniersw. en verfw., Kamp straat 30 Belt, A. van de, koopman in groenten, Utrechtsoheweg 41 Bemmel Sr, A. M. van, part, van Persijnstraat 12 Bemmel Jr., A. M. van bloemist, Soesterweg 15 Bemmel M. A. van, bloemist, Korte Bergstraat 2 Bennekom, R. van, Brievenbesteller, Utrechtsoheweg 70 Bennekom, geb, v. d. Velde, mej. J. van, in kruidenierswaren, Utrechtsoheweg 70 Bennink, G. W., rund- en varkensslaohter, Langestraat 141 Bennink, H.. partKoningstraat C 43 Berends, J. J., boekhandel, Yarkensmarkt 7 Berendsen, J., rector aan het R. C. Pensionaat, Zuidsingel 44 Berg, G. J. van den, winkelier in suikerwerken etc., Krommestraat 13 Berg, van den J. M., Leerl. Mach. H. IJ. S., Leusderweg 126° Berg, EL, in aardappelen en groenten, Kortegracht 25 Berg, J., landbouwer, veehandelaar, Soesterweg 106 Berg, C., reiziger, Breedestraat 38 Berg, C. van den, groentenkoopman, Hellingstraat 75 Berg, G. van den, gepensioneerd onderwijzer, Arnhemscheweg 50 Berg, G. H. van den, Agent Rijks-Verz.-Bank, Hendrik van Yiandenstraat 38 Berg, H. van den, gepens. brievenbesteller, Bisschopsweg 73 Berg, J. van den, aannemer, Soesterweg 26 Berg, L. van den, timmerman, makelaar, Havik 15 Berg, W. van den, kleermaker, Muurhuizen 22 Bergh, Mr. H. J. M. van den, advocaat en procureur, Wilhel- minastraat 5 Bergsma, E., kleermaker, Nieuwstraat 24 Berk, M., pastoor parochie H Eranciscus Xaverius, 't Zand Berkel, wed. H. G. van, part., Muurhuizen 107 Berkeljon, H. C. J. M., luitenant der infanterie, Utrechtsoheweg 81 Berkeloo, R., landbouwer, Liendertscheweg 3 Berkman Roozenburg, J. G., part., Johan van Oldenbarneveld- laan 6 Berkmans Az., Y. S. P., scheikundige, Hof 46

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 179