6 Berkum, L. van, wachtmeester veld-artillerie, Ruiterstraat 7 Berns, G., zeeppoederfabrikant, van Aseh van Wyckstraat 1 Bertoen, D., part., Schimmelpenninckstraat 15 Berveling, E., ketelmaker, Dtrechtscheweg 47 Besier, J. D. Luit, Huzaren, Langestraat, 52 Best, B. D., leeraar H. B. S. en Gymnasium, Wijersstraat 3 Best, J., vader Geref. weeshuis, Hoogeweg 2 Beth, Mej. A. A. M., onderwijzeres, Muurhuizen 57 Betonville mej. wed. H particulier, Westsingel 28 Bettink, mej. wed. D. C., Oude Dievenweg 17 Beutick, G., bode op Amsterdam, Krankeledenstraat 26 Beijer, D. A., in kaas en vleeschwaren, Kamperbinnenpoort 2 Beijer, G., timmerman, Soesterweg 113 Beyma toe Kingma. mevr. wed. Jhr., Groote Bergstraat 16 Bianchi, T. J. H, verzekeringsagent, Hooglandscheweg l1 Biermans, B. M. Mej. onderwijzeres Hendrik van Yiandenstr. J9 Biezenbos, D. van de, eoneierge christelijke school, Bloklandstraat 3 Biezenbos, L. van den, spoorbeambte, in koloniale waren, Soester weg 230 Biezenbos, L. van den, letterzetter, Kruiskamp 103 Biezenbos, H. van den, Vrachter op Utrecht, Koestraat 20 Bijl, dr. J., gep. off. v. gez. le kl., Schimmelpenninckstraat 15 Bijl, mevr. wed. L., part., Schimmelpenninckstraat 17 Bijl, M., beamte H. IJ. S. MArnhemscheweg, 50 Bijtelaar, E. S., timmerman, Krankeledenstraat 16 Bijtelaar, N. D., bloemist, Leusderweg 3 Bilderbeek, H., cafehouder Arnhw. 122, Hertekop Bikkers, G., kapelmeester 5e reg. Inf., Beekensteinschelaan 16 Bilders, A. J., concierge gymnasium, tafelbediende, Muurhuizen 24 Binnendijk, P. van melkslijter, Hellingstraat 13 Binnendijk, H. van, in boter, kaas en groenten, Krankeledenstr. Binsbergen H., concierge ambaehtschool Hellestraat 121 Bisschop van Tuinen, mevr. de wed, K., van Campelaan 3 Bisschop van Tuinen, mej. particulier, van Campelaan 3 Bixerman, J., machinist, Kleine Koppel 24 Blaak, L. J. Bakker, broodfabriek, Stoovestraat 8 Blanken, G. C., aannemer, Aldegondestraat 103 Blankenberg Zoon (firma) boekdrukkerij, Lavendelstraat 4 Blaricum, C. A. van, notaris, Zuidsingel 49 Blathner, R., gepensionneerd militair, Koningstraat 101 Blauw de G. A., Lithograaf, Tuinstraat 4 Bleekrode mevr, de wed. S. A., particulier, Havik 17 Bliekendal, A., spoorwegbeambte, Kleine Koppel 16 Blijenberg, A. H. W. van, le luit. huzaren, Muurhuizen 77

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 180