7 Bloemendal, B. J., directeur der olieslagerij van de Grma Yerloop en Co., Kleine Koppel 13 Bloem, J, W. C., oud-Burgemeester, Begentesselaan 6 Bloemink, G., Sehilder en behanger, in sigaren, Kamperbinnenpooort 1 Blok, A. E., verzekerings-agent, in rijwielen, Lange Beekstraat 12 Blok, E. E. (flrma med. J. Blok Zn.) kachel en grofsmid, magazijnen van kachels en haarden, Kampstraat 65 Blok, mej. H, J. modiste, Soesterweg 10 Blok, G, kachel- en grofsmid, Achter 't Oude Stadhuis 5 Biok, T. L., huis- en decoratiesehilder, Utreehtscheweg 41 Blom, P. A. J., handelsagent, Utreehtscheweg 13 Blom, P., onderwijzer ambachtschool, Beekensteinschelaan 361 Blom, J., seinwachter H. IJ. S. M., Ylasakkerweg 28 Blom, J., part., Heiligenbergweg 8 Blom, W. koopman, Soesterweg 163 Boeeop, P. E. H. Y. L. baron van, ritmeester huzaren, nonactief, Puntenburgerlaan 23 Boeeop, L. E. M. baronnese van, part., Puntenburgerlaan 2 Boekelman, G. G. Ph. L., muziekonderwijzer, Utrechtsehestraat 36 Boekelmande Hosson, magazijn „Transvaal", in Lingeries etc., Utrechtsehestraat 36 Boekenoogen G., beste adres voor goede kwaliteit Sigaren, specialiteit in Barnsteen en Meerschuim, houten Tabakspijpen Langestraat 4 Boender, J. P., ambtenaar N. C. S„ Pieter Pijperstraat 13 Boer, de F., onderwijzer, Arnh. weg 60 Boer, de J. E., koopman, Prinses Marielaan 3 Boer, E. de, serg.-maj, infanterie, 2e Kazernestraat 15 Boerman, A. W., onderwijzer, Westsingel 36 Boersma, B., stadsomroeper Hellestraat 31 Boerwinkel, C. P., in effeeten, Kampstraat 13 Boerwinkel Jr., E., varkensslachter, Arnhemschestraat 19 Boerwinkel, H., in koloniale waren, Utrechtsehestraat 5 Bogert, van de EL, direeteur melkfabriek Amersfortia, Beeken steinschelaan 26 Boissevain, M. J., koopman, Arnh. weg 127 „Huize Nimmerdor" Boissevain, F. H'Majoor Inf., Langestraat 14 Bokhorst, D.. beurtschipper, Kleine Spui 30 Bokhorst, H. schipper aan boord Bokhove, mej. de wed, particulier, Weverssingel 9 Boks, mej. D. en A. G., part., Utrechtsehestraat 27 Boks, D. J., timmerman, Utrechtsehestraat 27 Boks, mej, de weduwe E., in hout en borstelwerk, Langestraat 59 Boks, J. Htimmerman en aannemer, Utrechtsehestraat 27

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 181