9 Bos, J. J., emeritus pred. Herv. gemeente, Muurhuizen 7 Bosch, A., part., Breedestraat 7 Boseh, A., eigen bouwer, Arnhemscheweg, „Halve Maan" 9114 Bosch, J. H inspecteur Centraalspoor, Utrechtscheweg 75 Bosch, J. N. van den, in galanterien, Langestraat 17 Bosch, C. J. ten, mej., onderwijzeres, Hendrik van Yiandenstraat 19 Bosch geb. Ebert, mej. wed. M. van den, in galanterien, Langestraat 17 Bosch Kemper, jonkvr. C. de, part., Soesterweg 5 Bosboom, J., timmerman, Scherbierstraat 5 Boshart, W. G. H., kastelein societeit „Vereeniging", Yalkestraat 12 Boshuizen, G., metselaar, winkelinkoloniale waren,Bisschopswegl01 Boshuizen, G., kofflestroopfabrikant, in koloniale waren, Kampstr. 45 Boshuizen, J., kapper, Groote Spui 3 Boshuizen, J. M., kantoorbediende, Havik 7 Boshuizen, J. W., timmerman, Breedestraat 14 Boshuizen, P., broodbakker, Leusderweg 106 Boshuizen, P. J., kofflestroopfabrikant, Havik 7 Boshuizen, W., metselaar, Achter Luiaard 26 Boshuizen, gezusters, modislen, Havik 7 Bosselaar, H. G., (firma W. A. Uylenbroek) in tabak en sigaren, gedistilleerd, Bloemendalschestraat 2 Bosselaar, wed. J. E., in garen en band, Arnhemschestraat 21 Bosselaar geb. Uylenbroek, mej. wed. P. J., part., Bloemendal 2 Bot geb. Slaap, mej. wed. W. P. G. L., naaister, Weversingel 27 Both, B., brievenbesteller, Aldegondestraat 10 Bottenburg, A., kachel- en grofsmid, Zwanenhalssteeg 4 Bottenburg, J. van, part., Hellestraat 20 Botti, E., (lirma Gebrs. Hamers) in modeartikelen, Langestraat 93 Botti, mej. M. C., part., Muurhuizen 11 Bouhuys, B. G., meubelmaker, 2e Wolfertdwarsstraat 26 Boukamp, M., miiitair schrijver, Tuinstraat 3 Boukamp, mej. M. J., onderwijzeres, Tuinstraat 3 Boukamp, P., part., Arnhemscheweg 30 Bouman, J., barbier, Hoogeweg 29 Bouw, W., landbouwer, Lageweg 1 Bouwknegt, D., spoorbeambte, Withoosstraat 9 Bouwmeester, E., part., Breedestraat 44 Bovenkamp, W. A. van den, apotheker, Utrechtschestraat 10 Brakel, M. van, winkelbediende, Breedestraat 62 Brand, W. H. M., ambtenaar H. IJ. S., Hendrik van Yiandenstraat 6 Brandsen, Th., part., Havik 33 Brandsen, Th. H. G., in tabak, sigaren en gedistilleerd, Langestr. 12 Brandsen, W. A., vleesohhouwer, Krommestraat 13 Brandsma, K. A., koopman in ijzerwaren, Schimmelpenninckstraat 201

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 183