he™ Broek, C. P. van den, onderwijzer, Kleine Haag 6 Broeker, E., opzichter-mach. H. IJ. S., Soesterdwarsstraat 10 Broekhuysen, J., tapper, Bloemendal 61 Broekhuizen, J., behanger, Koningstraat 33 Brom, B., koper- en blikslager, Langestraat 27 Brom, B., barbier, Kleine Spui 10 Brom, P. P., part., Weversingel 42 Bronsdijk, J. A., (voorh. Pieper Co.), in manufacturer Langestr. 56 Brouwer, C., agent van poiitie, Aldegondestraat 43 Brouwer, G., slager, Zuidsingel 65 Brouwer, H. M., part., Hooglandscheweg 28 Brouwer, W., kachel- en grofsmid, Arnhemschestraat 16 Brug, J. van de, houtkooper, Kruiskamp 85 Bruggenkate, J. C. ten, klerk ter secretarie, Zuidsingel 12 Brussel, J. W. F. van, gep 0 -I. ambt., Sohimmelpenninckstraat 25 Brussen, A. S. Hklerk Posterij, Stationsstraat 35a Bruine, mej. A. M part., Langestraat 16 Bruijne, mej. M. C. de, onderwijzeres, Muurhuizen 57 Bruijn, F. H. de, adj.-onderolf. inf., 3e Kazernestraat 21 Bruijn, G. F. G. de, leeraar gymnasium, Utrechtscheweg 71 Bruijn, mej. de wed. H. G. J. de, part., Kleine St. Janstraat 1 Bruijn, mej. M. J. de, modiste, Nieuwstraat 14 Bruijn, mej J. M. de, onderwijzeres, Utrechtschestraat 37 Bruijn, P. J de, chef de bureau goederenvervoer N. C. S., Havik 22 Bruijn Prince, P. M. L. de, oud vice pres. v. d. Raad van N. Indie, Hendrik van Viandenstraat 40 Bruin, mej. A. de, vleeschhouwersaffaire, Zuidsingel 69 Bruin, H. de, surn. N. C. S., Utrechtscheweg 24 Bruin, J. de, part., Arnhemscbeweg 703 Bruin, A. P. G. de, vleeschhouwer, Kleine St. Janstraat 1 Bruin, N. de, onderwijzer, Sohimmelpenninckstraat 22 Bruinsma, P. J., brievenbesteller, Stellingwerfstraat 50 Brummelen, A. Hlandhouwer, Soesterweg 116 Bruns, J. C., sergeant-majoor inf., 3e Kazernestraat 18 Buchwaldt, J. L. J, reiziger, Utrechtscheweg 99 Buijs, D luit. inf, Sohimmelpenninckstraat 24 Buijtenhuijs, E. H., onderwijzer, Kortegracht 5 Buijtenhuijs, mej. J. F., onderwijzeres, Nieuweweg 5 Buitenbos, A., conducteur II. 1J. S., Stellingwerfstraat 13 Bunnik, Joh., Stoomtimmerfabriek en Aannemer, Utrechtscheweg 30 Burg, K. van der, gemeente-ontvanger, lid der Prov. Staten, Havik 18 Burg, J. H. van der, luit. kolonel inf., Paulus Buijslaan 4 Burg, R. van den, Piano- en Orgelhandel, Arnhemschestraat 8 Burg, mej. wed. W. van de, part., Utrechtschestraat 16

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 185