o 12 Burgers, P. B., mr. zadelmaker, sloffeerderij, Kampstraat 63 Bussehenhenke, H. J. A., kunstschilder, Molenstraat, 0. Leusden Busquet, Mej. A. C., Gediplomeerd Muziekonderwijzeres, Piano Arnhemscheweg 27 Busquet Sr., J., adjunet-eommies ter secretarie, agent in assurantien, bedrijf- ongevallen-, glas-, transportverzek., Arnhemscheweg 27 Busquet Jr., J., luit. inf., Arnhemscheweg 27 Busquet, J. A. A., ambtenaar H. IJ. S. M., Korte Bergstraat 25 Butje, P. W., winkelbediende, Mooierstraat 7 Butzelaar, P. J., slagerskneeht, agent dagblad „Het Yolk" Leusderweg 126s Buuren, C. H. van, hroodbakker, in kruidenierswaren, Groote Berg straat 2 Buuren, W. van, in naaimachines, Krommestraat 22 Buwalda, J., onderwijzer ambachtsschool, Stellingwerfstraat 53 Buys, G. J., directeur H. B. S., Korte Bergstraat 7 Buys, H., tapper, in kruidenierswaren, Arnhemsehestraat 2 Caarls, S. P., Soesterdwarsstraat 1 Callenbach, mevr. wed. C. H., part., Kampstraat 32 Calveen, mej. C. van, r. c. liefdehuis, Muurhuizen 107 Capellen, E. W. baron van der, ritmeester huzaren, Langestraat 42 Oarbaat, C., schoenmaker, Kleine Koppel 8 Cardinaal, H. A., kantoorbediende, Schimmelpenninckkade 14: Carp,^ mevr., part., Asph van Wijekstraat 3 Castein, G., adj -onderolf. inf., Leusderweg, kazerne Cedee, T. J. A., leeraar wiskunde, Lange Beekstraat 2 Celosse, M. L., procureur, wethouder, Korte Bergstraat 8 Charle, B., gepens. kapitein inf., Bergstraat 19 Christ, K., spoorbeambte, Molenstraat 25 Cirkel, W., vrachtrijder, Koestraat 14 Claes, W., gepens. militair, in visch, Langestraat 11 Clasie, J., telegrallst H. IJ. S., Tuinstraat 8 Cleeii, flrma A. H. van, boek-, kantoor- en handelsdrukkerij, uit- gever der (oude) Amersfoortsche Courant, Kortegracht 9 Coehius, mej. 0. W., part., Utrechtschestraat 46a Cook Blomhoff, mevr. de wed. mr. J., part., Soesterweg 292 Coeleman, L., opz. mach. H. IJ. S Stationsdwarsstraat 10 Coenen, 0. G., tapper, in brandstolfen, Lieve Yrouwestraat 5153 Coenen, W. N., leeraar H. B. S., Gymnasium, Kortegracht 8 Coeverden, C. N. van, assuradeur, Johan van Oldenbarneveldlaan 16 Coevorden, E. J. van, koopman, Johan van Oldenbarneveldlaan 42

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 186