ID 13 Cohen, fl., kantoorbediende, Drieringensteeg 10 Cohen, I. J., boekhouder, Hendrik van Yiandenstraat 28 Cohen, L. M., nitdrager, Bloemendal 6 Cohen, M., nitdrager, Seherbierstraat 5 Cohen, M. H., part., Bergstraat 25 Cohen, 8. J., in ijzerwaren en debitant Staatsloterij, Bloemendal 37 Cooten, D. C. J. van, ambtenaar H. IJ. S. M., Havik 27 Colenbrander, H„ machinist H. IJ. S. M., Soesterweg 51 Commijs, J., procnratiehouder firma Koekebakker, Nieuwstraat 23 Cornelisse, J. B., schoenmaker, Westsingel 37 Corver, H., leeraar H. H. S., Kampstraat 14 Coster, mevr. de wed. Ph. E., Hendrik van Viandenstraat 12 Craanen, G., winkelier, Soesterweg 254 Crewel, J. van, part., Arnhemseheweg 25 Crooekewit W.A.z., W., majoor rustende sehutterij, Bergstraat 39 Cromjongh, A., part., Aldegondestraat 101 Crossmann, Y., barbier, koffiehuishouder, Lensderweg 37 Cronwel, mej. A. C., part., Parallelweg 10 Crouwel, J. G., reiziger, Hessenstraat 7 Cruyff, R., organist Ned. Herv. kerk, Hof 17 Daal, A. van, part., Krommestraat 38 Daal, D. van, agent van politie 3e kl., Monnikenpad 11 Daal, L. van, tapper, Achter de Heilige Geest 2 Daal, R. J. van, kleermaker, in petten, Dtrechtschestraat 39 Daal, T. van, metselaar, in bouwmaterialen, Westsingel 39 Daamen, mej. wed. J. PI., part., Schimmelpenninckstraat 24 Daamen, mej. J. W. E., onderwijzeres, Schimmelpenninckstraat 24 Dalhuizen, G. H., agent levensverz.-maatschappij, Bergstraat 43 Dam, mevr. de wed. G. H. van, Stationsstraat 17 Dam, mevr. wed. G. J. van, part., Utrechtscheweg 58 Dam, G. H. van, in manufacturen, Langestraat 99 Dam, H. C. van, grossier in granen, Soesterweg 12 Damsteek, J., machinist, Stellingwerfstraat 82 Daniels, B. P., conducteur H. IJ. S., Schimmelpenninckkade 4 Dankbaar, G. J., fourier huzaren, Ruiterstraat 7 David, H. L part., Hooglandscheweg 30 Dedem, B. W. baron van, luitenant huzaren, Wilhelminastraat 1 Dekker, mej. A. C., modiste, Kamperbinnenpoort 2 Dekker, G., adj. commies ter secretarie, agent levensverz.-maat schappij „Dordrecht", agent Haagsche Assurantie-Compagnie voor brand enz. van 1805, Langestraat 66

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 187