14 Dekker, G, voorh. J. ran den Bosch, in kristal, glas, porcelein en aardewerk, Langestraat 60 Dekker, P., bierboltelaar, Aldegondestraat 52 Delen, J., part., Leusderweg 56 Delen, P., barbier, Arnhemschestraat 17 Denekamp, B., koffiehuishouder, Havik 20 Denis, mevr. de wed. L. G. A. D partSchimmelpenninckslraat .'30 Denis, J. R. B., ambt. H. IJ. S., Sehimmelpenninekstraat 30 Denis, mej. C. H. Fonderwijzeres, Sehimmelpenninekstraat 50 Derksen, P. A. A., apoth. ass., Utrechtschestraat 10 Dermois, J., agent van politie, Woll'erlstraat 8 Dettmeijer, mevr. de wed., part, Muurhuizen 115 Deudekom, J., militair geweermaker, Inf.kazerne 2 Diederichs, geb. Hoogland, mej. wed. M., part., Lange Beekstraat 20 Dieges, G., sigarenfabrin tabak en sigaren, Krommestraat 52 D.ekerhof, G. J., aardappelenhandelaar, Sehimmelpenninokkade 7 Diemont, A luitenant huzaren, Onde Vlasakkerweg 30 Diemont, J. R., luitenant artillerie, Nieuwstraat 28 Diemont, mej. M. A. H., verpleegster, Zuidsingel 36 Dieterink, B., partOude Vlasakkerweg 26 Dieterink, P. J., verzekeringsagent, Hellestraat 102 Dieters, H, part., Hellestraat 27 Dijk, J., partBeekesteinsehelaan 28 Dijk, A. van, gepens. opz. werkplaats H. IJ. S., Parallelweg 24 "^0^' J; van, (firma Liesem) in laarzen en schoenw., Kamperb.p. 9 Dijk, N. A. van, zadelmaker artillerie, Aehter de Potkamp 3 Dijk, R. van, steenhonwer, Arnhemseheweg 4 Dijkgraaf, D., part., Blankenheymstraat 1 Dijkhuis, H., in brandstoffen en koloniale waren, Soesterweg 85" Dykhuizen, J., timmerman, in meubelen, Kampstraat 21 en 22 Dijkman, R., horlogehersteller, Lieve Vrouwestraat 27 Dijksterhuis, P. H., chr. onderwijzer, Arnhemseheweg 58 Dijkstra, P., bakker, Kampstraat 69 Dijkstra, H. IJ., onderwijzer ambaehtssehool, Sehiminelp.kade 18 Dijs, D., tapper, Appelmarkt 8 Dil, K. P., kapitein inf., Heiligenbergweg 11 Dil, mevr. de wed., part., Heiligenberg weg 11 Dirksen, G., koffiehuishouder, Krommestraat 1 Dissen, P. P., reiziger, Heiligenbergweg 52 Dolleman, F. Hluitenant artillerie, Utreehtseheweg 24 Doeleman, G. D wachtm. esc. ord., lluiterstraat 16 Dommelen, L. van, onderwijzer, Utreehtseheweg 39 Donath, A. F., part.., Utreehtseheweg 66 Donath, J. H., in kruidenierswaren, Bloemendalschestraat 17

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 188