15 Donath, J. J., ambtenaar H. IJ. S., Utrechtsoheweg 68 Donker, H., sigarenfabrikant, Kampstraat 28 Donker, mevr. de wed. H., Utreehtschestraat 21<?- Donker, W. H., broodbakker, Aldegondestraat 69 Donker, W. van den, Stoomsmederij, magazijn van Haarden, Kachels en Fornuizen, Kampstraat 38 Donkersloot, M., binnenvader burgerweeshuis, Zuidsingel 32 Donner, A. M., pred. ger. kerk A, Arnhemscheweg 9 Dool, J tapper, Groenmarkt 10 Doorman, A. S kap. inf., Langestraat 60 Doorman, G., luit. art., hergstraat 25 Doorman, Ggep. schout bij nacht, Utrechtsoheweg 11 Doorn, C. A. van, sergt.-majoor, 3e Kazernestraat 11 Doorn, A. van, tolgaarder, Heiligenbergweg 48 Doorn, J. van, vrachtrijder van Amersfoort naar Utrecht, Groote St. Jansstraat 20 Doorn, J. van, schuitenvoerder, in kruidenierswaren, Kl. Koppel 4 Doorn, J. J. van, tapper, Arnbemschestraat 37 Duorn, C. H. van, schoenfabrikant, in leder, schoenwerk, Utr.str. 42 Doornbos, U. J. N., kapt. art., Utrechtsoheweg 1 Doornbos geb. Trox, mevr. wed. J., Utrechtsoheweg 1 Doornik, wed. G. van, hondenseheerster, Arnhemsche Poortwal 28 Dordregter, mej. G. Th. A., modiste, Langestraat 64 Dormolen, J. van, sergt.-majoor infanterie, 4e Kazernestraat 22 Dorre, J kapitein infanterie, Johan van Oldenbarneveldlaan 24 Dorssen, D. van, horlogemaker, in uurwerken, Zuidsingel 62 Dorssen geb. Loozenoord, wed. D. van, baker, Breedestraat 32 Dorssen, G. van, sigarenfabrikant, tabak ensigaren.EactorieH. IJ. S., Langestraat 52 Dorssen, J. van, rnr. schilder, torenwachter, Hof 3 Drabbe, II. G., militaire geweermaker, 't Zand 33 Drenth, E. Gpart., Johan van Oldenbarneveldlaan 2 Drentb, W., klerk, Westsingel 11 Drie, A. van, landbouwer, Kruiskamp 2 Drie, C. van, boomkweeker, Birkt 2 Drie, H. van, landbouwer, Hoogeweg 20 Drieenhuizen, G van, poelier, Aldegondestraat Drieenhuizen, N., poelier, Achter Heilige Geest 5 Driel, dr. A. H. C. van, gemeente-geneesheer, Zuidsingel 51 Driel, mej. M. E. van, muziekonderwijzeres, Zuidsingel 51 Driessen, A., broodbakker, Sehimmelpenninekkade 16 Drooge, J H. van, koopman, Korte Kergstraat 15 Drooge, R. van, handelsagent, Soesterweg 20 Droogens, W., kleermaker, Zuidsingel 55

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 189