16 Dros, A., electricien, Hendrik van Viandenstraat 21 Druil, mevr. de wed. W., part., Johan van Oldenbarneveldlaan 31 Duchateau, geb. Ruijten, mevr. de wed. A. J., particulier, Lange- graeht 16 Dufrenne, W. Th., instrumentmaker, N. C. S., Arnhemsehestraat 3Id Duffey, M., gouvernante, Beukenlaan 3 Duinen, S. J. van, Kofferfabriek, Kampstraat 41, Magazijn Langestraat 109, Reisartikelen, Leerwaren. Lid van den Gemeenteraad. Dusseau, J. C. G., winkelier, Langestraat 114 Dussen, P. van der, gepens. onderwijzer, Langestraat 113 Dutry van Haeften, H. W. J., luit. inf., Johan van Oldenbarne veldlaan 20 Ebell, C. A. Th., gepens. kapitein 0. I. leger, Groote Bergstraat 35 Ebell, G. D., gepens. kapitein O. I. leger, Utrechtscheweg 83 Ebert, E. W., concierge amanuensis H B. S., Soesterdwarsstraat 11 Eek, C. J. D. van, landmeter van 't kadaster, lid van den ge meenteraad, Kleine Koppel 2 Eck, mej. W. E. S. van, part., Muurhuizen 79 Eek, G. C. van, rijwielhandelaar en reparateur, (filiaal Eongers), Arnhemscheweg 38 Eek, H. van, eommies H. IJ. 8., Korte Bergstraat 13 Ede, G. van, in rijwielen, naaimachines etc., Langestraat 129 Ede, P. G. D. G. van, notarisklerk, Langestraat 129 Ee, H. van, speoialiteit in beschuit, banketbakkerij, Kampstraat 39 Eeden, A. van, zadelmaker, Arnhemsehestraat 6 Eeden, C. van, timmerman, Parallelweg 12 Eeden, G. van, zadelmaker, Zuidsingel 9 Eeden, H. van, sehilder, Hellestraat 99 Eeden, J. van, sehilder, Bloemendalschestraat 28 Eeden geb. Kamperman, mej. G. van, gemeente-vroedvrouw, Zuid singel 8 Eek, J., portier H. IJ. S, Bisschopsweg 82 Eerenst, H. W., conducteur H. IJ. S., Aldegondestraat 21 Egberink, mej. J., naaister, Muurhuizen 81 Egdom, A. van, tapper, Seherbierstraat 6 Eggink, D., part., Parallelweg 6 Egging, J. W., in kaas, Beekstraat 6 Eimeren, J. R. van, coiffeur, Arnhemscheweg 8 Eind, B. van 't, in koloniale waren, Soesterweg 28 Elbersen, wed. A., part., Hooglandscheweg 1 Elferink, Gcontroleur nat. levensverz.bank, Oude Ylasakkerweg 6

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 190