17 Ell'erink, J. H in kruidenierswaren, Weversingel 10 Eller, Th., besteller H. IJ. S., Soesterweg 58 Elling, mevr. wed., part., Schimmelpenninckstraat 39 Elst, G. van, zeepfabrikant, Vlasakkers 23 Elst, H. van, brievenbesteller, Puntenburgerlaan 17 Elst, J. J. van der, part, liergstraat 23 Elten, E. van, landbouwer, Hoogeweg 37 Elten, wed. J. van, part., Hooglandscbeweg 1 Elzenaar, Bmetselaar, Kleine Spui 46 Elzenaar, E., rijwielhandel en reparatie-inriehting, Arnh.straatw. 912 Elzenaar, E., Arnheinscheweg 106 Elzenaar, H., reiziger, winkeiier, Langestraat 88 Endert, C. J., gep. dir. strafgevangenis, Stationsstraat 25a Engels, (firma Jacobs Engels), stoomwasscherij en strijkerij „de Kolk", Aldegondestraat 98 Engel, J., steenhouwer, in kruidenierswaren, Leusderweg 110 Enkelaar, H. H., agent van politie, Kampstraat 95 Ensinok, J. W., gepens. sergt.-maj. inf., TJtrechtscbeweg 23 Entingb JrG. S in kruidenierswaren, Utrechtsehestraat 46 Enter, P. J., deurwaarder direete belastingen, Kleine Haag 8 Entrop, J., sigarenmaker, Iiisschopsweg 29 Entrop, J. P., ambtenaar H. IJ. S., Leusderweg 25 Epskamp, H., tapper, St. Andriesstraat 10 Erkelens, J. A. C. A., conduoteur H. IJ. S., Soesterweg 47 Ermers, P. T. H., onderwijzer, Arnhemscheweg 37 Ermers, Z partArnhemseheweg 37 Es, J. C. van, boekbinder, Nieuwstraat 13 Eschauzier, A. E. M., sergt. inf., Leusderweg 34 Espei, W. H., commissionair, van Campenlaan 6 Essen, J. L. van, kunstschilderes, Utreebtscheweg 92 Esveld Rz., H. van, part., Utreohtseheweg 3 Esveld, H. W. van, part., lid van den gemeenteraad, Utrechtsche- weg 15 Esveld, J. van, in kruidenierswaren, Bloemendalsehestraat 19 Esveld, mej. wed. J. van, Lavendelstraat 5 Esveld, R. van, meubelmaker, in meubelen, Langestraat 137 Esveld Rz., W. van, brood- en banketbakker, Nieuweweg 5 Esveld, W. H. C. van, Doct. in de letteren, Langestraat 21 Everaars, mej. W. A., commies titulair der post, en telegrafie, Hendrik van Yiandenstraat 22 Everbard, mej. J. P., onderwijzeres, Pieter Pijperstraat 37 Everse, E., in kruidenierswaren, Koningstraat 25 Everts, A. J., muziekonderwijzer, Soesterdwarsstraat 12 Eijbergen, A., landbouwer, Groenesteeg 5 12

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 191