IF1 19 Faber, F., onderwijzer, Hendrik ran Viandenstraat 16 Faber, Y. 0., boekbouder, proeuratiehouder, Aldegondestraat 96 Feis, N., kapt. kwartiermeester, Regentesselaan 3 Fijnenberg, H. H., onderwijzer, Langegracht 14 Fijnenberg, W., schoenmaker, Kroramestraat 9 Fijting ran Walsem, merr. de wed. J. W., part., Langestraat 54 Fikenscher, F., fotograaf, ran Campenlaan 2 (zie pag. 18J Fikenscher, W., handelsagent, ran Campenlaan 2 Fitskie, W. J., tuinman, Arnbemseheweg 70' Fledderus, A., onderwijzer ambaehtssehool, Sehimmelpenninekkade 6 Flink, mej. C., fijne wasch- en strijkinriehting, Aldegondestr. 33 Flink, S., smid, Aldegondestraat 61 Floor, J., in groenten en aardappelen, Stellingwerfstraat 80 Floor, J., landbouwer, Birkt 4 Floor, J. W., broodbakker, Soesterweg 260 Florijn, G., brierenbesteller, Muurhuizen 51 Florijn, H., smid, Krommestraat 48 Foek, L. A. F. X., r. o. pastoor, Langegracht 4 F'olkerts, ifiej. A, winkelierster, Zuidsingel 20 Fontein, J. G., spiegel- en lijstenfabrikant, Langestraat 28 Forster, N., in galanterien, glas- en aardewerk, Utrechtschestraat 3 Forster, J., handelsagent, Bergstraat 10 Forster geb. Dulaar, modiste, Bergstraat 10 Fortmann, H. B., flrma Fortmann Hehenkamp, in tapijten etc., magazijn Langestraat 63 (zie pag. 20j Fortmann, H. B., in tapijten etc., Nieuwstraat 21 FVrtuin, H. W. J., ambtenaar N. C. S., Krommestraat 12a Fortuin, mej. H. M., part., Krommestraat 12a FYanken, J., reiziger, Utreehtsoheweg 20 Frankenhuis, E., koopman in gond en zilrer, Zand 3 FYans, A. H. C., onderwijzeres, Breedestraat 21 Frans, Wpart., Breedestraat 21 F'reeze, H. van, handelsagent, Stationsweg 7 Freeze, M. F., reiziger, Hendrik van Viandenstraat 32 FYederiks, F., tuinman, Soesterweg 46 Frederiks, P. J., hoofdredaeteur Amersf. Courant. Kortegracht 9 Frederikse, A, mil. paardenarts le klasse, Groote Bergstraat 25 Freem, R,., in agenturen, Arnhemscheweg 52 Frietman, F. J., ladingmeester N. C. S., Utreehtsoheweg 24 Fritz, P., boekbinder, Breedestraat 72 FVoe, H. de, in fruit, Vijverstraat 21 Froger, I. W., opzichter algemeene begraafplaats, Soesterweg 87

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 193