I. TER 5CMUUR, (firma: GIJBELS, PELS Comp.) (onder verlengbaar Crediet.) 21 Geld, J. van der, kleermaker, Ivrommestraat 4] Geld, W. van der, beambte II. IJ, S. M., Hooglandscheweg 5 Gelder, A. van, (firma Gebr. van Gelder) hofleverancier, vleesch- houwer, Langestraat 55 Gelder, B. van, (firma Gebrs. van Gelder) hofleverancier, vleesch- houwer, Kortegraeht 12 Gelder, D. M. van, part., Soesterdwarsstraat 14 Gelder, G. van, schoenm., in schoenen en laarzen, Zuidsin°-el 74 Gelder, H. van, part., Lange Bergstraat 36 Gelder, M. van, koopman, Lange Bergstraat 36 Gelder, mej. wed. H. van, part., Utrechtscheweg 51'a Gelder, J. _D. van, broodbakkersaffaire, Zuidsingel 63 Gelder, P. van, koopman, Korte Bergstraat 18 Gelder, geb. Neysel, mevr. wed. T. C. van, part., Beekensteinschelaan 4 Gelderman, O. G. H., luit. inf., Pieter Bothstraat 7 Gemen, A., hoofdconducteur H. IJ. S. M., Oude Ylasakkerweg 14 Gend Loos, van, Expeditieonderneming, Langestraat 113 Genderen, A. van, aannemer, Puntenburgerlaan 1 Genderen, J. van, in koloniale waren, Arnhemschestraat 35 Genderen, W. van, timmerman en aannemer, Zuidsingel 6 Genugten, J. van de, agent van politie, Aldegondestraat 32 Genis, E. H. C., klerk N. C. SSoesterdwarsstraat 21 Gerderen, Pvan, agent van politie, Ou.de Ylasakkerweg 10 Gerritsen, C. V., koopman, Utrechtscheweg 72 Gerritsen, D., (firma H. Gerritsen), grossier in granen, hooi, stroo, lid van den gemeenteraad, Soesterweg 9 Gerritsen, H, machinist H. IJ. S. M., Parallelweg 22 Gerritsen, H., koopman, Johan van Oldenbarneveldlaan 44 Handel in Wijnen,

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 195