Gerritsen, G., koetsier, Arnhemsehepoortwal 25 Gerritsen, J. Hstukadoor, Arnhemsohestraat 12 Gerst, E., districts-inspecteur der spoorwegdiensten, Stationsstr. 21« Geurtsen, G., bierbottelaar, Kleine Spui 24 Geus, mej. H. de, part., Muurhuizen 13 Geijl, C., landmeter bij hel kadaster, Hendrik van Viandenstraat 25 Giesbergen, J. van, agent levensverz., Kroontjesmolcn 6 Giesen, P., partSchimmelpenninckstraat 43 Gijbels Pels, Wijnhandel, Kortegracht 3 (zie pag. 21) Gijen, J. B. van, eargadoor, Utreohtscheweg 86 Gijsen, Th. A., machinist H. IJ. S. MKroontjesmolen 4 Gillissen, D. W., zadelmaker, aanspreker, Bloemendalschestraat 10 Ginkel, C. J. van, melkverkooper, Kleine St. Jansstraat 15 Ginkel, J. van, tapper, in brandstofi'en, Arnhemscheweg 93 Ginkel, H. G. van, landbouwer, Hoogeweg 76 Gnirrip, M., machinist H. IJ. S. M., Soesterweg 65 Goede, H. den, groentenkoopman, Ulrechtschepoortwal 13 Goedhals, P. J., mr. smid en winkelier in huishoudartikelen, Hellestraat 91 Goedknegt, J. L., bakker, Kampstraat 59 Goes, S., in koloniale waren, Krommestraat 7 Goes, C. P., Kampstraat, herberg „de Roskam" Goes, Jkhr. H. M. van der, kapitein inf., Paulus Buijslaan 1 Goethem, geb. Tiffelen, mevr. de wed. van, part., van Asch van Wijckstraat 15 Gohlieke, E. 0. A., kantoorbediende, Schimmelpenninckkade 24 Goldewijk, mej. B., part., Langegracht 2 Goor, geb. van Esveld, mej. wed., part., Langestraat 75 Goor, Gez. van, in damesartikelen, Langestraat 75 Goor, J. van, banketbakker, Hof 15 Goor, W. It. van, kantoorbediende, Schimmelpenninckstraat 52 Goossens, H. P., handelsagent, Beekesteinsehelaan 11 Goote, A. J. M., winkelier in sigaren, tabak, pijpen etc., Langestr. 44 Gooijer, J. de, in kruidenierswaren, Wolfertstraat 43 Gooijer, It. de, brood- en banketbakker, Langestraat 13 Gorter, D. J., luit. inf., Langestraat 10 Gorter, Opart., Utreohtscheweg 97 Gosschalk, I., brood-, koek- en banketbakker, Utrechtschestraat 9 Gonw, G., in kruidenierswaren, Vijverstraat 36 Govers, J. Ain schoenmakersfourn., Langestraat 119 Graaf, mej. A. de, onderwijzerefs, Znidsingel 8 Graaf, B. de, le klerk N. C. S., Utreohtscheweg 31 Graaf, D. de, partHavik 27 Graaf, A. de, wachtmeester veld-artillerie, Appelmarkt 11

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 196