"WSBSJB e- g' a' z"' 24 Grootheest, G. van, melkverkooper, in kruidenierswaren, Kampstr. 78 Grootveld, P., koopman, Kruiskamp 21 Grove Hunfeld, in heeren- en kinderkleeding, Magaziin „De Dom" Varkensmarkt 50 (zie pug. 23 Gupffert, mej. J. C., gezelschapsjuffrouw, Weversingel 28 Haan, H. de, commies rijksbelasting, Tolstraat 6 Haan Gz., J. C. de huis- en rijtuigschilder, Kampstraat 20 Haar Romeny, H. J. ter, pred. herv. gem., Muurhuizen 5 Haarsma, A., m rijwielen en tapper, Soesterweg 45 Haas, M. I. de, handelsagcnt, Havik 25 Haas, R. de, banket- en pasteibakker, Langestraat 87 Haga mej. P., part., Hendrik van Viandenstraat 13 Hagebeuk, Gin manufaeturen, Hof 18 Hagedoorn J. C. Rolandus, arts, oud-officier van gezondheid le Jaasse, lid van den gemeenteraad, Langestraat "121 Hagedoorn geb. Sebutte, mevr. wed. J. D. Rolandus, Stationsstraat 37 Hageman VV. J. H., sluiswaehter, concierge van Flehite, Breede- straat oo Hagen, J. W gepens. militair, Monnikenpad 2512 Ham, E. M. van den, klompenmaker, Soesterweg 190 Ham, E. ten, barbier, Krommestraat 14 Ham van Heyst, H P. van den, luit.-adj. inf, Utrechtscheweg 4 Hamburger, S., agent in vee, Schimmelpenninckstraat 8 Smallepad 1 koopman in varl:ens> touder van een waag, tapper, Hamers, A. A., (flrma Hamers Van Beek), tapijtfabriek, lid van den gemeenteraad, 't Zand 7 Hamers, D. P., (flrma Hamers en Van Beek), tapijtfabriek, lid van de prov. staten, Nieuwstraat 4 Hamers, J. A., part., Langegracht 1 Hamers, mevr. wed. P. J., part., Nieuwstraat 11 Hamerslag, W., part., Groote Spui 13 Hamersveid, H. van, landbouwer, Heiligenbergweg 66 Hamersveld, T. H. van, schoenmaker, Breedesteeg 11 Hamersveid, J. van, agent der Beiersche bierbrouwerij „de Amstel" te Amsterdam, Pdsener, Beierscb en Lager bier, tapper, Utrecht- schestraat 2 (zie pag. 25)

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 198