P. H. VAN HASELEN, 20 Hartog, A. den, koetsier, Blankenheymstraat 4 Hartog, H. C. den, onderwijzer, Aehter Luiaard 30 Hartog Heys van Zouteveen, P. S., luit. inf, Arnhemscheweg 10 Hartogsveld, Stimmerman, Hellingstraat 108 Hartogsveld, S., bakker, Wolfertstraat 12 Hartkamp, J., emer. pred., Muurhuizen 97 Hartskamp, G. W., agent van politie, Aldegondestraat 73 Hartsuiker, L., in huishoudelijke artikelen, Pieter Pijperstraat 29 Haselaar, W., in schoenen en laarzen, Utrechtscheweg 50 Haselen, II. van, (firma van Haselen Boom) graanhandelaren, Groote Koppel 5 Haselen, Herms. P. van, correspondent Ned. Bank, assurantien, Muurliuizen 13 Haselen en Zoon, P. H. van, makelaar. verzekeringsagent, Korte Beekstraat 2 MAKELAAR - PLANTSOEN - AMERSEOORT. Directeur der Bouw-Maatschappij „Nietm Amersfoort" Bentmeester van het College van de Malen. Agent van de Amsterdamsche Hypotheelclank en Agent van de Nederlandsche Credietbank. Verhuizingen van inboedels door geheel Nederland. Van Haselen's Woninggids gratis verkrijgbaar. Haselen, geb. van de Burg, mej. wed. W. van, in kruidenierswaren, Arnhemschestraat 10 Haselen, W. H. van, Rijksveearts, plaatsverv. Districts-veearts, Korte Bergstraat 22 Hasselaar, mej. A. S. E., part., Groote Koppel 8 Hasselman, H. H. S., le luit. art., Muurhuizen 17 Hassing, A., in militaire equipementen, pettenmaker, Arnh.weg 22 Hassing, J. A., ambtenaar H. IJ. S Schimmelpenninckstraat 16 Haverkamp, mej. G., melkslijtster, Hellingstraat 22 Haverkamp, T., landbouwer, Oude Soesterweg 10 Haverkamp, W., melkshjter, Hellingstraat 22 Havinga, J. Ch. A., leeraar H. B. S van Campenlaan 8 Hebing, L. Gtapper, Groenmaakt 16 Hedel, A. A. van, onder-kapelmeester, stafmuziek 5e reg. inf., 3e Kazernestraat 28 Hedel. W. A. P. P. L. van. winkelier. bottelaar. Leusderwes 42

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 200