27 Heemstra, Sixma baron van, C. S., le luit. oav., Soesterdwarsstraat 1 Heemstra, G. J. A. A. baron van, luit. huzSoesterweg 6 Heemstra, F. J. J. baron van, luit. huz., Oude Vlasakkerweg 32 Heere, R., suikerballenmaker, Hof 16 Heere, mej. wed. W., tapster en in brandstoffen, Hellestraat 63 Heere, Y., in brandstoffen, Teutstraat 50 Heerma van Voss, J. J., gep. hypotheekbewaarder, Bergstraat 17 Hees, I. J. van, winkelier kruidenierswaren, Langestraat 36 Ileesters, J., in manufacturen, Puntenburgerlaan 35 Heijman, L. J. H.,leluit. kwartierm.,Johanv.Oldenbarneveldlaan36 Heijman, mevr. de wed., part., Johan van Oldenbarneveldlaan 36 Heijmen, J. J., winkelbediende, Muurhuizen i Heilygers, H., tapper, Groote Haag 1 Heilygers, H., timmerman en aannemer, Schoutensteeg 1 Heilygers-Crosse, A. E., in garen, band en gemaakte goederen, Sehoutensteeg 1 Heilygers, N., houtdraaier, Krommestraat 32 Heinsius, D. J., majoor landweer, Zuidsingel 38 Heinz, W., spoorbeambte, Hooglandscbeweg 17 Heinz, W., spoorbeambte, Kruiskamp 71 Heisterkamp, A. A., kap. inf., Korte Bergstraat 26 Heistra, Tj., portier H. IJ. S. M., Nieasiusstraat 19 Hehenkamp, C. W. C. G. (firma Hehenkamp Co.), in Heeren- en Kinderkleeding, Langestraat 50 Hehenkamp, H. B. (firma Fortmann en Hehenkamp), in tapijten etc., Langestraat 63, telef. no. 88 Hekenkamp, H. B., in tapijten, Nieuwstraat 27 Helffer, P. L., teekenaar H. IJ. S. M., Arnhemsoheweg 703 Hellevoort, T., timmerman, Bloemendalsohestraat 70 Heloma, M. van, burgemeester van Hoevelaken, Beukenlaan 5 Hemels, L. J., timmerman en aannemer, Kampstraat 50 Hemmers, H., brievenbesteller, Kleine St. Jansstraat 7 Hemminga, A. H., timmerman, Monnikenpad 1 Hemminga, B., timmerman, Aldegondestraat 56 Hendriks, geb. Eyerts, mevr. wed. A. J., part., Zuidsingel 7 Hendriks, mej. wed. A. M., Havik 32 Hendriks, Gkleermaker, Hendrik van Yiandenstraat 10 Hendriks, H. P. T., muzikant 5e reg. inf., muziekonderwijzer, Lange Beekstraat 19 Hendriks, J., tuinman, Arnhemsoheweg 62 Hendriksen, W., timmerman, Soesterweg 122 Hengeveld, H., kunstschilder, Utrechtscheweg 32 Henkelmann, J. J. G., schrijver H. IJ. S., Sohimmelpenninokkade 22 Henning, J. W., kapitein inf, Arnhemsoheweg 23

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 201