28 Hennings, C. P., direeteur verffabrick, v. Persynstraat 2 Henny, mevr. wed. J. P., part., Lange Bergstraat 8 Hensbergen, H. van, in glas- en aardewerk, brandstoffen en klompen, Kampstraat 57 Hensbergen, mej. E., part, Langegracht 11 Hensbergen, H. J. van, horlogemaker, in uurwerken, TJtr.str. 40 Hensbergen, H. J. van, part., Kampstraat 52 Herbschleb, J. Poand. nolaris, Schimmelpenninekstraat 20 Hermes, J. B. H., onderwijzer, Westsingel 23 Herschel Bz., A., tabakshandeiaar, Bergstraat 1 Hersohel, mej H. E., part., Bergstraat 1 Hertog, P., sehoenmaker, Muurhuizen 60 Hertog, P. M. den, wagenmeester H. 1J. S. M., Tuinstraat 14 Hertog, J. den, kleermaker, Langestraat 126 Hess, K., bierbrouwer, Langestraat 34 Hess, P. van, bouwondernemer, Pieter Pijperstraat 9 Heul, D. P. J. van der, in Burgers-rijwieien en motoren, Utrecht- schestraat 11 Heulen, S. van, mr. zadelmaker huzaren, Kortegracht 23a Heunks, A. J., kleermaker, Koningstraat 4 Heunks, C. A., onderwijzer, Hooglandscheweg 4 Heunks, J. C. G., eoneierge r. o. scholen, Muurhuizen 37 Heus, H. W. de, part., Bergstraat 5 Heusden van der Sluijse, L J. J. de, brood-, koek- en banket- bakker, Kleine Haag 10 Heuvel, J. van den, smid, Valkestraat 40 Heuvel, J. H. van den, sehipper aan boord Heuvelen, K. van, klerk b/d. insp. registratie, Arnhemseheweg 35 Heuven, J. G. van, griffier kantongerecht, Pieter Bothstraat 5 Heijcop ten Ham, P. M. van, gep. kapitein-kwartiermeester O.-I. leger, Hendrik van Yiandenstraat 18 Heyden, mej. A. E. van der, Nieuwstraat 17 Heyden Mz., G. van der, in manufacturen, Kampstraat 74 Heylen, K. P., sergeant inf2e Kazernestraat 8 Heylen, P. A. R., condueteur II. IJ. S. M., Aehter Luiaard 1 Heyligers, mr. J., part., lid van den gemeenteraad, Muurhuizen 21 Ileyligers, B., sehoenmaker, Bloemendaalsehestraat 34 Heyligers, M. E. J. C., in kruidenierswaren enz., aanbrengkantoor ISi. C. S, Utreehtseheweg 51 Heyligers, mej M. T., diploma Ned. Toonk.vereeniging, Muurh. 21 Heymans van den Douwer, D., tapijtfabriek, mach. breiinrichling, Utrechtschestraat 29 Hienekamp, G., part., Kleine Nachtegaalsteeg 28 Hienekamp, W., part., Kleine Nachtegaalsteeg 11

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 202