29 Hieter, H., militaire kleermaker, Arnhemscheweg 39 Hillebrand, J., machinist H. IJ. S., Soesterweg 31 Hilten, G. van, part., Plantsoen 1 Hilten, M. C. van, onderwijzeres, Plantsoen 1 Hilversum, wed. J. M., slaapsteehoudster, St. Jorisstraat 13 Hinderks, C„ verzekeringsagent, Arnhemscheweg 91' Hoedt, J. I). ten, brievenbesteiler, Kleine Gasthuislaan 14 Hoef, J. van de, spoorbeambte H. I J. S., Soesterweg 1455 Hoef, H. van den, landbouwer, Bloemendalschestraat 77 Hoefsloot, C., ladingmeester N. C. SWolfertstraat 10 Hoek, H eonducteur, Bisschopsweg 41 Hoek, A. van den, tapper, Appelmarkt 7 Hoek, E. van den, vrachtrijder, Koestraat 11 Hoek, L. W. van, kolonel, commandant 5e reg. Inf., Pieter Bothstr. 1 Hoek, mej. L. M. van, part., van Persijnstraat 2 Hoeksteen, P. B, serg.-maj. tit. inf., 2e kazerne, Leusderweg Hoekstra, A. E., ingenieur, Bergstraat 15 Hoekstra, R.., waehtmeester veld-artt., Ruiterstraat 5 Hoenderdaal, J., melkslijter, Kleine Nachtegaalsteeg 41 Hoevelaken geb. Navest, wed. B. van, Muurhuizen 2'1 Hoevelaken, H. W. van, tuinman, Groote Gasthuislaan 37 Hoeven, B. van den, handelsagent, Nicasiusdwarsstraat 13 Hoeven, H. van den, smid, Utrechtscheweg 20 lloeymakers, G. A., zwaardveger le rcgt. huzaren, Ruiterstraat 4 Hof, G. J. van 't, telegrambesteller, Aldegondestraat 57 Hot, mej. wed. H. van 't, gem. aanplakster, Westsingel 15 Hof, R. van 't, schilder, in houtwaren, Langestraat 79 Hof, J. R. van 't, schilder, bouwondernemer, Plantsoen 12 Hof, P. van 'I, huis- en rijtuigschilder, Krommestraat 35 Holf, J. van, timmerman, Hoogeweg 844 Hoffman, R. J., luit. inf., Bergstraat 25 Hoksbergen, A., tapper, landbouwer, Arnhemscheweg 29 Hoksbergen, H., landbouwer, Bolderstraat 21 Hoksbergen, J. A., timmerman, Aldegondestraat 93 Hoksbergen, R., bierbottelaar, Schimmelpenninckstraat 2 Hoi, mej. wed. J. C„ schoenmakerij, in schoenen en laarzen, Utrechtschestraat 8 Hoi, H., klerk telegraph., Krommestraat 12« Hoi, C. W., meubelmaker, Westsingel 1 Holl, mej. H. M. S. J. de, directrice ind.- en huishoudschool, Hendrik van Viandenstraat 19 Holland, A., majoor infanterie, Bergstraat 27 Holland, M. van, agent van politie, Aldegondestraat 57 Hollertt, W. A., kastelein societeit „Concordia", Langestraat 113

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 203