u -- - - Jager, D. W. de, majoor inf., Weijersstraat 12 Jager, C. de, in modeartikelen, Langestraat 19 Jager, H., T. Q. en J. de (firma Gebr. de Jager), in suikerw., Hof 9 Jager, geb. Van Santen, mej. wed. H. de, Hof 9 Jager, G. de, koek- en banketbakker, Langestraat 14 Jager, J. G. de, (firma de Jager Zoon), koek- en banketbakker, Langestraat 60:62 Jager, J. G. de, brood- en koekbakker, Krommestraat 34 Jager, J. P. de, hoofdagent van politic, Bloemendalschestraat 89 Jagtenberg, G. A. E., winkelier in koek, Langestraat 105 Jagtenberg, W., tuinier, Muurhuizen 83 Jannink, P. G., boekhandelaar, Langestraat 7 Jans, D., slagerskneeht, Elleboogsteeg 12 Jans, J. H., slagerskneeht, Oude Ylasakkerweg 6 Janse, N., magazijnmeester, Heiligenbergweg 26 Jansen, A. H., bankwerker H. IJ. S. M., Tolstraat 9 Jansen, A., verzekeringsbode, Heiligenbergweg 13 Jansen, W., timmerman, Nieuwstraat 26 Jansen, W., machinist H. IJ. S. M., Pieter Pijperstraat 11 Jansen, geb. Roozendaal, mevr. wed., part., Hooglandscheweg 10« Jansen, W. N., melksalon, in boter, kaas-en eieren, Stationsstraat 9 Jansonius, D., boekdrukker, Nicasiusstraat 23 Janssen, C., notarisklerk, secretaris Bunschoter Yeen- en Yeldendijk, Langegracht 17 Janssen, J. A, sergeant, 3e Kazernestraat 22 Janssen, P., koster r. k. kerk, Elleboogsteeg 6 Janssen, W. A. G., schoenmaker, Paternostersteeg 17 Janzen, mej. 11, Hendrik van Viandenstraat 19 Jasink, B luit. inf., van Campenlaan 7 Jebbink, Hdirecteur expeditie-onderneming van Gend Loos, Langestraat 113 Jehaes, J., part., Arnhemseheweg 24 Jekel, H., timmerman, Elierbeekstraat 11 Jekel, H. S., timmerman, Flierbeekstraat 10 Jekel, H. J., timmerman, Bisschopsweg 65 Jekel, J., schoenmaker, Muurhuizen 51 Jekel, J. A., timmerman, Teutstraat 10 Jekel, J. G., schoenmaker, Arnhemseheweg 99 Jens, B. J., logementhouder en tapper, Utrechtschestraat 27 Jochems, J. A., gepens. muzikant, Kortegracht 13 Jochems, J., onderwijzer, Puntenburgerlaan 21 Jong, B. de, handelsreiziger, Langestraat 96 Jong, H. C. A. de, (firma A. van Beek llz.), tabakskerver, in tabak en sigaren en gedistilleerd, Kampstraat 2 - o

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 208