35 Jong, J. A. de, sigarenmaker, winkelier, Krommestraat 23' Jong, J. A. G. de, part., Westsingel 48 Jong, M. W. P. J. de, in manufacturen en effecten, Langestraat 5 Jonge, A. de, onderwijzer ambachtsschool, Arnhemscheweg 56 Jong Schouwenburg, J. L. H. de, adj. archivaris, Soesterweg 1 Jongh, J. S. J. de, (firma Greeve Co.), kruidenier, Weijers- straat 6 Jongh, C. de, part., Kampstraat 19 Jonker, A., gep. sergt.-maj.-tit., kantoorbed., Lieve Vrouwestraat 41 Jonker, A., kantoorbediende, Lieve Yrouwestraat 41 Jonker, G., machinist H. IJ. S., Nieasiusstraal 23 Jonker E., adj.-apoth., Langestraat 34 Jonker, J., part., Scbimmelpenninckstraat 31 Joor, J. G., 3e Kazernestraat 20 Jordense, B„, verzekeringsagent, Hooglandscheweg 29 Jordense, R., cafehouder, Appelmarkt 2 Jorissen, J. W., arts, lid van den gemeenteraad, Muurhuizen 19' Juffer, D., metselaar en aannemer, Kampstraat 61 Juffer, D. J., metselaar en aannemer, Kampstraat 64 Juffer, M., metselaar, Kampstraat 75 Kaay, H. van der, commissionair, Johan van Oldenbarnevelniaan 4 Kalken, A. H. van, handelsagent, lid van den gemeenteraad, Arnhemscheweg 13 Kalleveen, G. van, part., Westsingel 16 Kalleveen, S. van, bode van begrafenisfonds, aanspreker, Bloe- mendal 26 Kalveen, C. A. van, kachel- en grofsmid, Breedestraat 14 Kam, J. G., emer. pred. Ned. Herv. gem., Beukenlaan 6 Kam, G., partBeekesteinschelaan 8 Kam, mej. H. W., part,., Beekesteinschelaan 8 Kam, W. H., gemeente-architect, Iiorte Beekstraat 3 Ivamerbeek, J. C. E. F., apothekersbediende, Langegracht 7 Kamerling, M., arts, Arnhemscheweg 34 Kamerling, mevr. wed. J. W., Hendrik van Yiandenstraat 20 Karnes, L., keurmeester visch, opzichter van den schotbalksluis en van de loskade, Kleine Koppel 66 Kamp, J. C., depot Singer-naaimachines, Westsingel 49 Kamp, mej. A. van, costuumnaaister, Westsingel 49 Kamp, J. van de, conducteur H. IJ. S., Ivroontjesmolen 8 Kamp geb. Jehaes, mej. wed. C. T., part, Arnhemscheweg 24 Kamp, D. F. van, bakker, Soesterweg 49

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 209