36 Kamp, J. van de, part., Weverssingel 24 Kamp, G. van de, vleeschhouwer, Arnhemschestraat 3 Kampen, mej. M. M. van, winkeljuffrouw, Tuinstraat 13 Kamperman, D., in rijwielen, onderdeelen, reparatie-inrichting, Kampstraat 4 Kamsteeg, J., hoefsmid, Breedestraat 35 Karsbergen, G., metseiaar, Achter Luiaard 18 Karsbergen, J. C. van, stalbaas Amersf. Tram, Utrechtscheweg 7 Kaspers, A., scbilder, in kruidenierswaren, Muurhuizen 97 Kaspers, G., behanger, tapper, Westsingel 19 Kasteele, L. van de, ambtenaar H. IJ. S., Beekenst.laan 3 Keetell, J. A. P., kapitein inf., Korte Bergstraat 11 Keijzer, P., gepens. ambtenaar, Stellingwerfstraat 18 Keizer, H., timmerman, Krommestraat 36 Kelder, G. W., sehilder, Bisschopsweg 18 Kelder, T., sehilder, Bisschopsweg 80 Kempees, I. C. J., le luit. veld-artt., Langestraat 78 Kempkes, G., wasseherij, Hooglandsoheweg 26 Kenninek, P., prof. O. K. Sem., pastoor Oud Kath. gem., 't Zand 15 Kenninck, mej. M. C., part, 't Zand 15 Kerkhoff, J., beeedigd klerk ten hypotheekkantore, Zuidsingel 50 Kerkhoff, mej. M. S., wasehbleekerij, Heiligenbergweg 1 Kerkhoff, R. L., wasehbleekerij, Heiligenbergweg 1 Kerkkamp, A. M., leeraar H. B. S., Heiligenbergweg 27 Kerkmeyer, P., baas-fitter gem. gasfabriek, Smallepad 4 Kessel, D. H. van, tapper, kantoorbediende, Groote Spui 21 Kesteren, D. J. M. van, gep. hypotheekbewaarder, Utr.weg 79 Keulen, A. van, smid, Leusderweg 18 Keulen, J. van, metseiaar, Breedestraat 52 Keulen, J. van, metseiaar, Wolkerstraat 8 Keulen, L. J. van, sehilder en behanger, Aldegondestraat 103 Keus, L. D., luit. inf., Sehimmelpenninekstraat 18 Keyzer, H., timmerman, Krommestraat 36 Kieft, W. van de, waehtmeester art., Ruiterstraat 19 Kiers, G., ondernemer, Amersf. Glazenwasseherij, Utr.weg 45 Kilian, R., in antiquiteiten, Groote Spui 17 Kinschot, Jkhr. H. P. van, le luitenant esc. ord., Groote Koppel 2 Kisner, E., sehoenmaker, Sehimmelpenninekkade 12 Kisner, P. J., onderwijzer, Sehimmelpenninekkade 12 Klaassen geb. Boekhorst, mevr. wed., part., Johan van Olden- barneveldlaan 26 Klaassen, Th. P. H., muzikant 5e reg. inf., Lange Beekstraat 19 Klashorst, G. van de, paardenslachterij, Leusderweg 86' Klashorst, S. van de, part., Kl. Gasthuislaan 6

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 210