37 Klasser, A., koopman in galanterien, wollen garens enz., Utr. weg 73 Klasser, E., in galanterien, wollen garens enzArnhemscheweg 25 Klasser, J., in galanterien, wollen garens enz., Bergstraat 14 Klasser, M., in galanterien, wollen garens enz Arnhemscheweg 17 Klasser, mej. S., part., Bergstraat 14 Klatte, H. J. T., luit. inf., Utreohtseheweg 84 Kleher en van Wamelen, stalhouderij, Westsingel 45 Kleber, J., stalhouder, Westsingel 47 Kleber J. C., part., Westsingel 47 Kleber, .T. G., handelsagent, pres. van de kamer van kooph. en fabrieken, Langestraat 131 Kleber, firma J. A., leerlooierij, kantoor Langestraat 131 Kleber, J. H., part. Zuidsingel 51 Kleber W. A., tabakskerver, in tabak, sigaren en gedistilleerd, (firma W. A. Uylenbroek), Kampstraat 42 Kleber, W., part., Langestraat 51 Klee, J., vogelkooper, St. Annastraat 1 Klein, A., in eonfectie, Hof 4 Klein, L., koster Ned. Isr. gemeente, Drieringensteeg 3 Klein, J., koopman in kleeren, Langegracht 31 Klein, A. M., boekhandel, leesbibliotheek, Hof 6 Klein, A. B. van der, onderwijzer, Havik 32 Klein, .T., broodbakker, Krommestraat 10 Klerk de Reus, A. L. luit. kolonel, Generale Staf, Korte Bergstr. 24 Klerk de Reus, H. W., paardenarts 2e kl., Utreohtseheweg 89 Klijn, mej. E, modiste, Zuidsingel 13 Klink, Jbouwkundige, Paralleiweg 16 Kloese, W. te, steenhouwer, Lange Beekstraat 23 Kloet, Maison W. de, Cuisinier, Patissier, salon voor ververschingen. Diners aan huis bezorgd van af/1.00 en hooger. Arnh.str. 5 Ivlomp, W. G., metselaar, Pepersteeg 2 Klooster, wed. van 't, bierhuishoudster, Leusderweg 106 Knauff, K., partHoogeweg 8 Knoppers, Johs., notaris, Weverssingel 7 Knoppers, Jac., in varkens, bout- en steenhandelaar, Soesterweg 13 Knottenbelt, A., fabrikant, Utreohtseheweg 16 Ivnottenbelt, mej. M., part, Utreohtseheweg 16 Knottenbelt, mevr. wed. Dr. Th., part., Utreohtseheweg 16 knuivers, A., broodbakker, Kampstraat 9 Knuivers, mej. M, St. Jozefsgestioht 107 Knuivers, T. P. A., brood- en banketbakker, Stationsstraat 27 Koeijer, J. J. de, ambt. H. IJ. S., Vlasakkerweg 2s Koekoek, J., sohipper, Krommestraat 57 Koenderink, G. J., gep. Rijksambt., Aohter Luiaard 42

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 211