38 Koens, mevr. wed., partAchter Luiaard 40 Koens, H. C., onderwijzeres, Achter Luiaard 40 Koens, J. J., schilderes, Achter Luiaard 40 Koerselman, R., ambt. H. IJ. S. M, Schiinmelpenninckstraat 432 Koeslag, J., poelier, Hessenstraat 23 Koff, A. J. de, gep. generaal-majoor, Beekesteinschelaan 4 Kohler, mevr. de wed. Ph. J., part., Johan van Oldenbarneveldlaan 18 Kohlbrugge, P., kapitein-kwartiermeester, van Campenlaan 9 Kok, A. J landbouwer, Hoogeweg 53 Kok, A. M., kleermaker, Kampstraat 8 Kok, P, landbouwer, Groenesteeg 3 Kok, K., specialiteit in witte goederen, orig. Jaeger ondersroederen Langestraat 16 5 Kok, P., barbier, Groote Spui 20 Kok, P. R., opzichter waterstaat, Hendrik van Viandenstraat 9 Kok. Rin wollen goederen, Utrechtscheweg 514 Kolfschoten, E., tapper, Smallepad 3 Kolk, H. van der, agent van politie 3e klasse, St. Jorisstraat 32 Kollen, J., rijksveldwachter, Withoosstraat 1 Kollewijn Nz., A. M., part., Bergstraat 3 Koning, Cleesbibliotheek, Nieuwstraat 27 Koning, C. J. de, in koloniale waren, Kampstraat 10 (ziepag. 39^1 Koning, G., brood- en koekbakker, Krommestraat 54 Koning, H., brood- en koekbakker, Arnhemschestraat 24 Koogh, W. van de, luit.-adj. veld-art., Wilhelminastraat 9 Kooiman, mevr., Hendrik van Viandenstraat 5 Kool, S., in koloniale waren, Langestraat 22 Kool, flrma J., koper- en blikslagerij, loodgieterij, Utrechtschestraat 22 Koopman, H., sergt.-maj. inf, 4e Kazernestraat 8 Koopmans, E. A., commissiehandelaar, Nicasiusstraat 3 Koopmans, H. S., onderwijzer, Soesterdwarsstraat 5 Kooreman, W., postbode op Stoutenburg, Veldstraat 10 Kooremans, E. A., gepens. adj.-onderofficier, Smallepad 1 Koor, Y. van, horlogemaker, Soesterweg 37 Kooten, J. G. van, gep. majoor art., Schimmelpenninckstraat 20' Kole, C., koetsier, Heiligenbergweg 37 Koppen, P. N., in Amerikaansche orgels, Kleine Koppel 29 Korstanje, R., agent van politie, Nicasiusdwarsstraat 11 Kortbeek, L., bloemist, Soesterweg 11 Korte, S. A., electricien H. IJ. S. M, Parallelweg 12 Kortes, A., tuinman, Smallepad 5a Kortes, Ph., landbouwer, Soesterweg 256 Korteweg, mej. Th. E., gouvernante, Aldegondestraat 92 Kraaijenhoff, M., sigarenmagazijn en tevens tailleur, Stationsstraat 25

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 212