L 42 Kruyf, J. de, landbouwer, Aehter Luiaard 01 Kruyf, T. de, landbouwer, Groenesteeg 1 Kruyf, It. de, landbouwer, Arnhemscheweg 130 Krijnen, T., tapper, bierhuishouder, Soesterweg 93 Kiihlen, H. J. van der, part., Utrechtschestraat 32 Kuilen, A. van den, in fruit en ingemaakte groenten, Westsingel 33 Kuiper, B. H manufaeturier, Zevenhuizen 7 Kuiper, G., luitenant infanterie, Stationsstraat 7 Kuiper, W., manufaeturier, Langestraat 122 Kuipers, A., luit. paardenarts, ICamperbinnenpoort 1 Kuipers, J., machinist H. IJ. S. Kuit, P., wisselwackter N. C. S 2e Wolfertdwarsstraat 59 Kulve, A. te, brievenbesteller, Laaglandscheweg 9 Kulve, H. te, bierbottelaar, Arnheinschepoortswal 2 Kulve, J. te, landbouwer, Lageweg 12 Kuntz, C. J., timmerman en aannemer, Bloemendalsche binnenp. 5 Kurpershoek, H. vleeschhouwer en varkensslachter, Arnh.weg 4648 Kuster, G. F. M. coiffeur, Zuidsingel 1 Kuyk, A. van, particulier, Aldegondestraat 72 Kuijk, H. van, reiziger, Stationsstraat 15 Kuijk, G. D. van, directeur Amersf. Naamlooze Vennootschap; Stoomweverij, Hendrik van Viandenstraat 33 Kuylaars, J. H. C., adj -comm. ter gem -secretarie, Langestraat 59 Kuylenburg, P. van, gepensioneerd inilitair, Breedestraat 19 Kuyntjes, J., gep. serg.-majoor, boekhouder, Oliesleeg 1 Kvvint, A., Hooglandscheweg 28 Laak, W. van de, gepensioneerd militair, Achter Luiaard 34 Laan, J. van der, opperwachtmeester huzarcn, Kerkstraat 9 Laaren, mevr. wed. van, Bergstraat 20 Lablans, PImetselaar, Valkestraat 14 Lablans, C., leerling-machinist H. I.I. S„ 2e Wolfertdwarsstraat 7 Labrie, D., metselaar, Stellingwerfstraat 41 Laer, mevr. de wed. J. A. van, Korte Bergstraat 21 Lagerwey, W. H. M., bamboemeubelfabrikant, Utrecbtscheweg 85 Lahaije, L., hoofdconducteur H. IJ. S., Pieter Pijperstraat 39 Lamaison Bouwer Co., Kassiers, Comm. in Effecten, Muur- huizen 39 Lambrechts, A., in brandstoffen en fruit, Arnhemsehestraat 29 Lammerts van Buuren, J. D., afslager, makelaar, Nicuwstraat 26 Land, mej. wed. W. van 't, tapster, Hof 34 Land, N. Op 't, in koloniale waren, Langestraat 98

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 216