43 Landman, P. J., tapper, Hof 20 Langen, Z. J. de, leeraar H. B. S., Hendrik van Viandenstraat 10 Langereis, H. C., onderwijzer, Zuidsingel 71 Lange, A. de, particulier, Sehimmelpenninokstraat 60 Lange, K. G. de, onderwijzer Ambachtsschool, Schimmelpenninck- straat 24 Langeler, C. J., ambt. N. C. S., Utrechtscheweg 34 Langenbach, W., bakker, Stellingwerfstraat 14 Langenbergh, P. W., eonducteur H. IJ. SMuurhuizen 4 Langeveld, L. E. D., ambtenaar H. IJ. S., Heiiigenbergweg 5 Lankeren, J. A. van, machinist stoomweverij, Heiiigenbergweg 56 Lans, L., ploegbaas H. IJ. SSoesterweg 858 Lansaat, H., sigarenfabrikant, in tabak en sigaren, Soesterweg 70 Lansdorp, M. C., onderwijzer, Konninginnelaan 1 Laporte, E. L., ambtenaar N. C. S., Utrechtscheweg 24 Larmene, J. B., opperwachtm. bij de hoefsmidssch., Heiligenb.w. 7 Latenstein van Voorst, A, Directeur N. V. Amersfoortsche hout- handel, Westsingel 12, Magazijn Schimmelpenninckade Leek, F. van der, winkelier in galanterien, glas etc., Havik 11 Leemrijse, H., onderwijzer, IJof 10 Leenards, K., kleermaker, Langestraat 120 Leenards, J., barbier, Leusderweg 14 Leenhard, A., onderwijzer, Zuidsingel 71 Leenknecht, P. J., kantoorbediende, Achter Luiaard 11 Leer, A. L. van, rijkscommies, Deurw. pi. dir. bel., tlavik 33 Leeuw, J. I. de, agent in gedistSehimmelpenninokstraat 23 Leeuwe, C. J., onderwijzer, Lange Beekstraat 8 Leeuwe, L. de, parapluiemaker, in parapluien etc, Hof 5 Leeuwen, mevr. de wed. D. M. Storm van, v. Campenlaan 11 Leeuwen, W. P. van, majoor intendant, Begentesselaan 4 Leinweber, A. C. It O colleeteur staatsloterij, Breedestraat 22 Leinweber, inej. C. J. E., huisonderwijzeres, Muurhuizen 103 Leinweber, mevr. wed. H. part., Muurhuizen 103 Leinweber, mej. H. A. Spart., Breedestraat 54 Leinweber, mevr. wed. J. C. part., Breedestraat 22 Leinweber, M. A., ambtenaar H. IJ. S. M., Kruiskamp 67 Lensing, B. H., metselaar, St. Andriesstraat 6 Lensing, mej. wed. C., timmermansalfaire, Bloemendalschestraat 69 Lensing, J. B. F., part., Hoogeweg 10 Lessen, mej. M. van, hoofd der meisjesschool, Nieuwstraat 20 Lesterhuis, J., treincontroleur N. C. S., Tolstraat 4 Lestraden en Zoon, lirma A. J. Hloodgieter, Nieasiusstraat 22 Leuken, G. P. L. A. te, candidaat notaris, Utrechtscheweg 39 Leunis, J.,, machinist, huize „Nimmerdor", Arnhemseheweg 133

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 217