44 Leuven, B. van, winkelbediende, Nieuweweg 5 Levinson, M., koopman, Arnhemscheweg 36 Levy, 14., firma gebr. Levy, in lingeries, Langestraat 40 Leydekker, L., concierge meisjessckool, Plantsoen 2 Leyenhorst, E. van, landbouwer, Hoogeweg 55 Leyenhorst, E. van, landbouwer, Dorresteinschesteeg 2 Lewe van Middelstum, baron Paul, gep. kapitein inf., Hendrik van Viandenstraat 74 Lier, mej. J. G. van, part., 't Zand 27 Limburjr Styrum geb. Sandberg, Houairiere gravin van, part., Utrechtscheweg 87 Limpers, mej. wed. HpartKleine Spui 8 Linden, C. A. J. J. van der, luit. plaats. adj., Schimmelp.str. 41 Linden, J. van der, postkantoorkneeht, Ivleine Naohtegaalsteeg 43 Linden, J. H. van der, part., Pieter Pijperstraat 21 Linden, A. van der, landbouwer, Birkt 5 Linden, W. van der, kleermaker, Mooierstraat 10 Linden, W. van der, kleermaker, Ulrechtschepoortwal 8 Linden, W. van der, (firma van der Linden Zn.) kleermakers, Westsingel 26 Lindenhovius, E., onderwijzer, Utrechtscheweg 29 Lindenhovius geb. van Loon, mevr. wed., part., Utrechtscheweg 29 Lingen, M. van, hoofd r. c. jongensschool, Langegracht 9 Lodder, E., brievenbesteller, Aldegondestraat 48 Loenen, B. van, landbouwer, Lageweg 17 Loevezijn, geb. van Loo, mej. G. F. van, Havik 12 Logt, J. C. van der, in kruidenierswaren, Kruiskamp 37 Lohmann geb. Brom, mej. wed. P. H. A., (firma Waterschot Co.) in comestibles, Langestraat 43 Lohmann, J. A. J., winkelier, in galanterien, Langestraat 37 Lokhorst, gebroeders, landbouwers, Hoogeweg 51 Lokhorst, B., timmerman, Muurhuizen 65 Lokhorst, G. van, tapper, Breedesteeg 17 Lokhorst, W., timmerman, St. Andriesstraat 10 Loman, It. M., klerk ter secretarie, Groote Koppel 4 Loo, J. van, part., Langegracht 30 Loo, G. A. van, broodbakker, Kampstraat 88 Loo, J. van, machinist H. IJ. S., Aldegondestraat 88 Loodijk, H, van de, landbouwer, Soesterweg 155 Loon, E. van, ketelmaker H. IJ. S., Westerst.raat 55 Los, H., bloemist, Heiligenbergweg 30 Los, W., kleermaker, Krankeledenstraat 20 Louman, A Ph., kapitein inf., Paulus Buyslaan 10 Lover, K., in brandstoffen, Bloemendalschestraat 48

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 218