m 1 11- LovereD, D. van, timmerman, Zogstraat 14 Lubach, R., klerk post., Perseynstraat 2 Lucassen, P. G., smid H. IJ. S., Stellingwerfstraat 23 Lugt, H. van der, tuinman, Smallepad 3 Luiken, J. N., onderwijzer, Beekstraat 8 Lulofs, Dr. P. K., leeraar H. B. S., Beekesteinsohelaan 12 Liingen, J. J. L., oud-geneesheer, 't Zand 23 Liingen, mej. M. C., part., Weversingel 3 Luycx, L. J., in garen en band, modemagazijn, Langestraat 49 Luykx, B. P. J., in meubelen etc., Langestraat 35 Luyks, L. G. E., winkelier in schoenen, Kamperbinnenpoort 3 Lijdsman, P. M. Eopzichter, Lange Beekstraat 23 Lijnkamp, G. A. Soff. v. gez. 2e kl., Stationsstraat 5 Maarleveld, W. A. J., adj. ond.-off. veld-art., 2e Kazernestraat 22 Maarsohalkerweerd, J. A., in tapijten, behanger, stoffeerder, Langestraat 34 Maas, G. W., kleermaker, Utrechtschestraat 3a Maas, Mgepens. muziekant inf., Utrechtscheweg 47 Maas, A. L., muziekant inf., Tolstraat 15 Maassen, mevr. de wed. E. EHendrik van Yiandenstraat 14 Maassen, J., ziekenoppasser mil. hospitaal, 3e Kazernestraat Maat, T. C. V. ter, apotheker, (lirma C. B. Kok Zn.) Hof 2 Maater, mej. E., naaister, Soeslerweg 47 Maater, J., part., Soesterweg 47 Maater, W., schoenmaker, Soesterweg 47 Mahler geb. Oidings, mevr. A. E., Hendrik van Yiandenstraat 29 Malestein geb. Ruitenberg, wed. A., winkelierster in wol, saijet etc., Kreupelstraat 7 Malestein, J., landbouwer, Liendertseheweg 20 Manen, A. van, in sigaren, ansichten enz., Langestraat 102 Manen, E. van, schilder en behanger, Parallehveg 26 Manen, H. van, gemeentebode, concierge raadhuis, Westsingel 9 Manen, J. T. van, koperslager, Krommestraat 16 Manne, A., in beschuit, Achter Luiaard 31 Manne geb. Bleyerveld, N., baker, Achter Luiaard 31 Manne, C., schiider, concierge H. B. S., Werkhuis, Westsingel 6 Manse, J. C., concierge school beekstraat, Weltevreden 2 Marijne, E. F., part, Utrechtscheweg 24 Marin, A. G., collecteur Staatsloterij," Johan van Oldenbarneveldl. 30 Marinus, K., bierhuishouder, in kruidenierswaren, Leusderweg 5 Mark, Ch.; hoefsmid, Heiligenbergweg 14

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 219