40 Mark, P. van der, hypotheekbewaarder, Beekensteinschelaan 1 Massa, J. J. broodbakker, Kampstraat 1 Massa, J. T., part., Lavendelstraat 5 Massa, S. H., huisschilder, in gedistilleerd, wijnen en likeuren, boerenjongens en -meisjes, Havik 10 Massa, W. J., Kampstraat 1 Massing, G., aannemer, Stellingwerfstraat 58 Mast, P. van der, koopman, St. Andriesstraat 12 Mastenbroek, E., landbouwer, Lageweg, hofstede „De Vod" Mastwijk, mej. wed. A., bierhuishoudster, Kampstraat 86 Mateo, G. M., ambtenaar gasfabriek, koster rem. kerk, Leusderweg30 Maykels, J., handelsagent, Sehimmelpenninokstraat 11 Meer, J. C. van der, insp. belastingen, Pieter Bothstraat 6 Meer, mevr. wed. van der, part., Asch van Wijckstraat 19 Meesterman, J., kantoorbediende, Utrechtscheweg 34 Meester, D., kuiper, aanspreker, Kampstraat 11 Meester, mej. wed. H., baker, Bloemendalschestraat 12 Meester, H., kuiper, Heliestraat 11 Meeuwsen, J. G. A., stoom wasch- en strijkinriehting „De Kolk", Kl. Nachtegaalsteeg 29 Meeuwsen, P., schoenmaker, Langestraat 53 Meiden, J. fl. van der, handelsagent, Van Persijnstraat 3 Meinders, G. J., hoefsmid, Bloemendalschestraat 74 Meiners, W. J., predikant Ned. Ilerv. gemeente, Bergstraat 22 Meggelen, N. W. van, reiziger, Puntenburgerlaan 21 Meggelen, W., reiziger, Schimmelpenninckstraat 1 Meinsma, geb. Immerzeel, mevr. de wed., Van Persijnstraat 2 Melehior, S. W., boekdrukker, Breedestraat 20 Menko, J., koopman, Soherbierstraat 14 Mensing, H., chef bureau werkplaats H. IJ. S„ Vlasakkerweg 2! Metelerkamp, A. J. P., luit. kolonel directeur llij- en Hoefsmid- school, Blankenheymstraat 2 lilethorst, H., part., Groote Koppel 23 Methorst Van Lutterveld firma, commissionaire in effecten, kas- siers, Muurhuizen 9 Mets, H., arbeider, wisselwachter H. IJ. S. M., Hoogeweg 80 Meulen, A. M. van der, Leerares Ind.- en Huishoudsehool, Hendrik van Viandenstraat 19 Menrsing, II., directeur der Naamlooze Vennootschap Phoenix Brouwerij, Soesterdwarsstraat 23 Menrsing, W. H., eigenaar der machinale broodfabriek, Smallepad 2 ^leursinge, geb. Bakker, mevr. wed. dr. N., part., Soesterweg 3 Meuser, G. J., part., Langestraat 10 Meij geb. Schouten, mej. wed. C. G. de, Weversingel 30

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 220