o 50 Nieuwkerk, C. J. van. reiziger, Schimmelpenniekstraat 2 Nieuwland, Ii., waschbleeker, Kl. Naohtegaalsteeg 7 Nieuwland, L., Winkelicr, Soesterweg 53 Niezen, H, verz.-agent, Aehter Luiaard 21J Nijenhuis, S. It., geagreerd klerk ten kantore der Dir. belastin- gen, Kleine Haag 9 Nijhof, J., assistent H. IJ. S. M., Tuinstraat 9 Nijhof, J., boekbinder, Scherbiersstraat 15 Nijhoff, A., commissaris van politie, Korte Bergstraat 20 Nijland, J. M., arts, Stationsstraat 19 Nijland, G. P., onderwijzer, Utr.straat 50« Nijmegen Sohonegevel geb. Haga, mevr. wed. van, partienlier, Hendrik van Viandenstraat 13 Nimmerdor, S. P. van, landbouwer, Hoogeweg 82 Nimwegen, A. van, part., Hellestraat 25 Nimwegen, A. van, winkelbediende, Nieasiusstraat 15 Nimwegen, H. van, bierhuishoudster en bakker, Soesterweg 67 Nimwegen, J. van, horlogemaker, Bloemendalschebinnenpoort 9 Nimwegen, J. van, metselaar, Kl. Naohtegaalsteeg 43 Nobels, W. J., depolhouder, Utr.straat 48 Noest, L., kapt. inf., Langestraat 30 Noest, V., kapitein Gen. Staf, Arnhemscheweg 11 Noordaa, geb. Van Wisselingh, mevr. wed. Van der, particulier, Utrechtscheweg 91 Noordhuis, K. L., letterzetier, Kruiskamp 103 Noordt, .1. van, sergeant infanterie, 3e Kazernestraat 8 Noorman, H. timmerman, aannemer, Utrechtsebesrraat 37 Numans, H. M., part., Van Asch van Wijekstraat 7 Nus, A. van, brievenbesteller, Hellestraat 93 Nns, A. van, in kruidenierswaren, Achter Luiaard 31 Nus, H. van, melkslijter, Groote Haag 28 Ockhuisen, E., kantoorbediende, Parallelweg 12 Ockhuisen, H. H. W., banketbakker, Lange Beekstraat 4 Ockhuisen, Gez., modisten, Lange Beekstraat 4 Oelp, P., hospitaal-geemploieerde, Bloemendalsehestraat 71 Oerlemans, Aspoorbeambte, Oude Dievenweg 11 Oerlemans, mej. L. C., onderwijzeres, Hendt ik van Viandenstraat 22 Oerlemans, M. B., med. doot. arts, Beukenlaan 3 Okhuizen, C., brood- en koekbakker, Kampstraat 14 Okhuizen, mevr. wed., Schimmelpenninckstraat Oldenburg, mej. H. P., damesgesticht, Soesterweg 11

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 224