J. PEPPING K. Scboenmagazijn wan Tijn Burgerscboenwerk. IE3 AMERSFOORT, LANGESTRAAT 10. Schoerrmakerij voop ifibnormale ert Gevoelige Yoeten. Reparation Rillijk en Net. 52 Oudraad, G., in sigaren, tabak, koffie en thee, Zuidsingel 64 Ouwerkerk, P., loopknecht, Mooierstraat 23 Ouwerkerk, C. van, leeraar ambachtsschool, Tolstraat 8 Ouwerkerk, C. van, schoenmaker, Arnhemsehestraat 23 Ouwerkerk, J. M. van, Zuidsingel 21 Ouwerkerk, T. van, postambtenaar, Zuidsingel 21 Overbeek, G., part., Muurhuizen 87 Overbeek, J. B., leerling machinist, Soesterweg 23 Overboseh, mevr. de wed. A. Muurhuizen 79 Overeem, J., sehilder, Arnhemseheweg 84 Overmans, A., ambt. H. IJ. SStellingwerfstraat 28 Paardekooper, J. E., r. e. kapelaan, 't Zand 31 Padberg, P. B., part. Yijverstraat 11 Palm, A., adj. insp. van politie, Johan van Oldenbarneveldlaan 18 Palm, mevr. de wed. W., Johan van Oldenbarneveldlaan 18 Palmen, J. IP, part. Utrechtscheweg 991 Pannekoek, H., brievenbesteller, Achter Luiaard 33 Paping, mej. A. M., Nieuweweg 3 Paris, H. J., part., Ivorte Bergstraat 7 Pauw, H., boekhouder, Oude Vlassakkerweg 28 Pauw Gerlings, N. 0. J., le luit. veld.-art. Zuidsingel 40 Pavert, J. H. van de, spekslager, Pepersteeg 2 Pavert, N. W. van de, sehilder, Bloemendalsehestraat 43 Peerenboom, K., bakker, Nieuwstraat 29 Peerlkamp, H., part., Utrechtscheweg 73 Peeters, A, gepens. hoofd der school, Arnhemseheweg 15 Pel, mej. E. H., part., Arnhemsehestraat 9 Pel, M. H. en VV. B., part., Arnhemsehestraat 9 Pels Rijcken, J. C. J., inspecteur der registratie, Wilhelminastraat 3 Peperzak, J. J., verzekeringsagent, Aldegondestraat 79 Peppink, J., in sehoenwerk, schoenenmagazijn, Langestraat 10

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 226