53 Pesi, Lbadmeester, Pieter Bothstraat, Bad- en Zweminrichting Pet, J. A., luit. inf., Sehimmelpenninokstraat 50 Peters, A. J. P., opperw. esc. ord., Ruiterstraat Peters, H., in wild, Utrechtsehestraat 40 Peters, W. A., militair kleermaker, Krommestraat 55 Peters, W., in wild, Hoogeweg 39 Petten, G. H., ambt. N. C. S., Hof 15 Petter, A. D., generaal majoor, comm. 4e divisie, Johan van Oldenbarneveldlaan 24 Pevrot, B. J., part., Bergstraat 3 Peyrot, dr. P. H leeraar gymnasium, Wijersstraat 9 Pfan, J. P., part., Utrechtscheweg 101 Philips, H., handelsreiziger, Sehimmelpenninokstraat 12 Philippo, I)., broodbakker, Havik 14 Pichal, J. S. Ch., dir. oif. v. gez. 2e kl., Bergstraat 13 Pichal geb. Bats, wed., part., Bergstraat 13 Pieck geb. Kontelaar, mej. wed. j., part., Krommestraat 18 Pieper, M. C. H. Apart., Ulrechtscheweg 63 Pieper, mevr. wed. J. H., part., Nieuwstraat 15 Pjjh L-, adj. onderoff. huzaren, Schimmelpenninckkade 1 Pijper, A., klerk posterij en telegrafie, Tuinstraat 8 Pijpers, A., sehoorsteenveger, stadsomroeper, Kl. St Jannstraat 9 Pijpers, W., schoenmaker le reg. veldartIlessenstraat 15 Plank, G. M. van der, part., Utrechtscheweg 62 Plank, J. van der, procuratiehouder, verzekeringsagent, Kampstr. 31 Plante geb. Bijl, mej A. M., naaister, Westsingel 37 Plante, W., remmer H. IJ. S., Soesterweg 258 Plas, G. L. M, klerk post en telegrafie, Pnntenburgerlaan 24 Plateringen, J. J. van, sigarenfabrikant, Weversingel 37 I'loeg, J. H. van der, ketelmaker, Aldegondestraat 89 Plomp, C. J., ontvanger der registratie, lid van den gemeenteraad, Heiligenbergweg 4 Ploos van Amstel, mej. C M., Zuidsingel 19 Poel, J. van der, onderwijzer, Leusderweg 25 Poortman, mej. J. A., onderwijzeres, Asch van Wijckstraat 19 Pol, A. van de, waschbleeker, Achter Luiaard 63 Pol, A. van de, timmerman, Koningstraat 17 Pol, Th. P. van der, photograaf, Korte Beekstraat 5 Polet, K., kassiersbediende, Groote Nachtegaalsteeg 10 Polleman, H., tuinman, Oude Vlasakkerweg 22 Polleman, 11tuinman, Oude Soesterweg 4 Polman, A., rijtuig- en wagenmaker, Soesterweg Pon geb. van den Burg, mej. wed. G., part., Groenmarkt 14 Pon, M., handelsreiziger, naaimachines, rijwielen etc., Langestraat 96

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 227