Q 54 Ponne, mevr. wed. H. G., part., Utrechtschestraat 26 Pool, M. S. de, grossier in passementerien enz., Kampstraat 66 Poort, mej. J. en J. E., part., Havik 28 Poort, W. G, in rouwgoed, 't Zand 5 Posthuma Jzn., S., inspecteur van politie, Schimmelpenninckstraat 42 Pot Sr., C., sehoenmaker, Aehter de Kanip 3 Pothoven, 15., part., Heiligenbergweg 41 Pothoven, J., landbouwer, Groenesteeg 5 Pothoven geb. Sehonten, mej. wed. 11., Arnhemscheweg Pothoven, R., boekbinder, Lieve Yrouwestraat 18 Praag, J. van, in fruit, Yijver 19 Preuijth, C. G., kapitein veld-art., Regentesselaan 9 Priem, W., tapper, St. Jorisstraat 2 Prins, C., aannemer, bouw'kundige Utrechtschestraat 11 Prins, C. A, le luit. artillerie, Utrechtscheweg 8 Prins, C. J., broodhakker, Utrechtscheweg 64 Prins, C. J. F-, onderwijzer, Plantsoen 3 Prins, D. C., deurwaarder, makelaar, Muurhuizen 77 Prins Sr., I)., part., Hof 26 Prins Jr., 1)., broodhakker, Hof 26 Prins, mej. wed. G., part., Beekensteinschelaan 3 Prins, G., onderwijzer, Tninstraat 1 Prins, H. N., tapper, Arnhemschestraat 30 Prins, mej. P. H., modiste, Muurhuizen 57 Prins geb. Langeveld, mej, wed., part., Muurhuizen 57 Proper, J., adjunct-commies ter gemeente-secretarie, Schimmel penninckstraat 43 Pullen, G., smid, Parallelweg 10 Put, C. W. van der, Nieuwstraat 3 Putman, H. G., barbier, verzekeringsagent, Lieve Yrouwekerkhof 5 Pulman, J. J. II bakker en winkelier, Hooglandscheweg 12 Putman, J. YV., kleermaker, Oliesteeg 10 Putman, Ph. M., in brandstoffen en aardappelen, Breedestraat 46 Putman geb. Martens, mej. P., part., Nieuweweg 1 Putman, T. H., in eieren, Krommestraat 13 Putman Cramer, J. W., havenmeester, Schimmelpenninckstraat 4 Putten, E. van, glazenwasscherij, Aldegondestraaat 47 Quarles van Ufford, K. P., le luit. Artillerie, Heiligenbergweg 25 Quint, C. A., conducteur, H. IJ. S. M., Stellingwerfstraat 17 Quint, M. HStellingwerfstraat 17

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 228