ZE2 55 Raaltc, M. van, in manufacturer Langestraat 36 Raay, J. van, sigarenfabrikant, Muurhuizen 28 Radersma geb. van den Berg, mej. de wed. J., in thee, Langegracht C Radersma, J. W., onderwijzer, Langegraebt 6 Raebel, P. J., administrateur, garnizoens-kleedingmagazijn, Nieuw- straat 22 Raebel, G J., sergeant inf., Leusderweg 48 Rumakers, L., part., Bissohopsweg 47 Ramselaar, C., broodbakker, Bloemendalscbestraat 14 Ramselaar, K. H., stoffeerder, Hoogenweg 11 Ramselaar, M., tapper, Heine Koppel 6 Ramselaar, M. A., in manufacturer Krommestraat 4 Ramselaar W. C., brood- en koekbakker, Bloemendalschestr. 16 Ramselaar, Th., vrachtrijder, Beestenmarkt 1 Randwijk, mej. H. M. van, part, Wolfertstraat 50 Rappara W., Ridder van Luit. Inf., Utr.weg 63 Rasch, J. W., gep. ijker, Hoogl.weg 22 Rau, T. J., muzikant inf., Stationsstraat 29a Rauh, leeraar gymnastiek H. B. S., Schimmelpenninckstraat 26 Ravesloot, B., part., Arnhemschevveg 31 Ree, B. van, wagenmaker, Hoogeweg 70 Reede, J. H. van, luit. Artillerie, Hendrik van Viandenstraat 37 Reeders geb. Bijtelaar, mej. wed. M. H. E., gemeentevroedvrouw, Westsingel 24 Reems, H. J., rijknecht, Appelmarkt 10 Reems, M. D., schilder, in kruidenierswaren, suikerwerken etc., Langestraat 78 Reepmaker van Belle, J. Lassuradeur, Puntenburgerlaan 30 Ilees, L. van, koopman, Weverssingel 9 Regtien, Cspekslager, Achter 't oude Stadhuis 8 Reichmann, H., hotel- en kofiiehuishouder, restaurateur Koninginne- laan 5 Reigersberg Versluys, jbr. S. M. van, hoofdcommies secretarie, Utrechtscheweg 90 Reigersberg "Versluys, 2e luit. le reg. huz., Zuidsingel 75 Reijden, W. van der, timmerman, koster ger. kerk, Zuidsingel 34 Reijkers, C. W. E., gepens. sergeant infanterie, in sigaren, etc., Beekensteinschelaan 54 Reijmers, G. J., slacbter, Elleboogsteeg 14 Reijnst, jhr. P. H., bankier, Langestraat 75 Reynders, dr. H. J., conreetor van het gymnasium, Wijersstraat 1

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 229