56 Reijners, S. B. (firma Reijners en Kraavenest), koper- en blik- slager, loodgieterij, Kampstraat 17 Reiman, J. D., accountant, lid le klasse v. d. Nederl. Bond van accountants, Regentesselaan 1 Reimerink, H., weefmeester, fabr. wev. Heiligenbergweg 58 Reinboud, mej. wed. C. M in Kruidenierswaren, Ivrommestraat 25 Reinboud, J. M., kleermaker, aanspreker, Hof 20a Renes, J., bediende, aanspreker, Muurhuizen 71 Rengers, mr. S. G. baron van Welderen, commiss. in effecten, Bergstraat 7, kantoor Kortegracht 7 Rengers van Warmenhuizen, E. H. Juckema van Burmania baron, luitenant kuzaren, Arnhemscbeweg 2 Renz, J., adj. onderoffic. d.d. offic. Veld-art. Kazerne ber. wapens Reuten, J. M., commiss. in hout, Wijersstraat 2 Reuver, mej. A. de, binnenmoeder, St. Elisabethsgasthuis, Muur huizen 31 Reuver, H. H. de, (firma Gebr. Hamers), koopman, Langestraat 116 llheede, J. H. van, luit. art., Iiendrik van Viandenstraat 23 Rhijn, L J. van, militair paardenarts le klasse, Beukenlaan 4 Richard Sr., G. G. A. E., ambtenaar Id. IJ. S. M., Utrechtschew. 107 Richard Jr., G. G. A. P., ambtenaar H. I J. S. M., Tuinstraat 9 Richard, P. L., ambtenaar H. IJ. S. M., Utrechtscheweg 107 Rieber, A. A., onderwijzeres voor piano, diploma N. T. V., Regentesselaan 15 Rieber, L. J. luitenant infanterie, Regentesselaan 15 Rietbergen, P. C. H., commies H. IJ. S. M., Schimmelp.str. 7 Riezebos, G., goud- en zilver-winkelier, Langestraat 8 Rijke, C. de, stalbaas gem.-reiniging, Kl. Koppel 31 Rijnsbergen, J. V., muzikant 5e regiment infanterie, Havik 30 Rijnsbergen, W., gepensioneerd ambtenaar, Arnhemscheweg 1043 Rijsdam, P., reiziger, Stellingwerfstraat 28 Rikkers, J. L., part., Korte Bergstraat 14 Riksen, R., tapper, Achter 't oude Stadhuis 1 Riksen, W., stoker, Eerste Wolfertdwarsstraat 16 Rintel, E. Ph., in manufacturen en confectie, Varkensmarkt 6a Rintel, J., in manufact en confectie, Hendrik v. Viandenstr. 24 Rintel, M. Ph., in manufacturen en confectie, Varkensmarkt 4 Ritsma, H., luit. infanterie, Paulusbuislaan 8 Robert, L. J. A., Gerant hotel Den Berg, Utrechtscheweg 109 Roelfsema, Lluitenant huzaren, Langestraat 74 Roemer, mevr. de wed. N. van de, part., Groote Koppel 10 Roemer, H. D. van de, reiziger, Groote Koppel 10 Roemer, mevr. wed. G. van de, part., Soesterweg 24 Roeraade, W. C., winkelier in commestibles, Langestraat 47

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 230