s 58 Ruitenberg, C., mr. metselaar, Westsingel 2 Ruitenberg, E. J., bouwkundige, makelaar, Weversingel 11 Ruitenberg, D. J., maoh. H. 1J. S., Stellingwerfstraat 68 Ruitenberg, D bakker, Kortegracht 21 Ruitenberg, G., schiider, in kruidenierswaren en gedistilleerd Langegracht 18 Ruitenberg, M., bricvenbesteller, Bisschopsweg 97 Ruitenberg, W., part., Vijverstraat 1 Ruller geb. Kroes, mej. wed. van, part, Bergstraat 3 Ruller, E. van, boekhouder, Bergstraat 3 Ruller, H. van, sigarenfabrikant, Arnhemschestraat 31 Rupp, J. C. G., Hoofdder Jongenssehool, lste Beekensteinschelaan 22 Rulten, J. A., sergeant-tamboer inf., 2e Kazernestraat 16 Ruyven, B. A. van, in ijzerwaren, Langestraat 41 Salemink, Th. J. J., reiziger, Pepersteeg 2 Salomons, W., architect in bouwmaterialen, Arnhemschestraat 7 Sandberg, jkhr. mr. A. M. C., part., Utrechtsehestraat 37 Sandberg, jkhr. J. A., volentair ter secretarie van Hoogland, Utrechtsehestraat 37 Senders, F. J. H., I'firma G. A. Kamp) in ijzerwaren, Kamper- binnenpoort 4 Sanders, mej. A. M., part., Kamperbinnenpoort 4 Sanders, Theod., civiel- en bouwkundig ingenieur, Snoekheuvel, Arnh. weg Santen, H. I. von, kapitein inf., R. M. W. O., Utrechtsehestraat 26 Sartorius, R. Rklerk posterij en telegraphie, Pieter Pijperstraat 31 Sierenberg de Boer, G. J. van, sergt. schrijver, Beekenst.laan 18 Sasbaoh, G. Jbankwerker, Stationsstraat 29a Schaap, A., weversbaas, Zogstraat 11 Schaap, J., broodbakker, Muurhuizen 89 Schaik, P. van, mach. H IJ. S., Soesterweg 622 Schaik, J. van, slijter en tapper, fabriek van mineraalwateren, Pieter Pijperstraat 7 Schaik, W. van, architect en makelaar, Zuidsingel 72, kantoor van vaste goederen, etc. etc. Schaik, mej. wed. C. A, tapster, Koningstraat 6 Schallenberg, N. J., luit. inf., Langestraat 55 Scharp, H. F., luit. inf., Krommestraat 12 Scharroo, P. W., le luit. inf., Slationsdwarsstraat 2 Schayk, J. L. van, chef boekdrukker, Breedestraat 20

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 232