64 Spruijt, H. C., adj.-ond.off. adra. mil. hospitaal, Hoogeweg 46 Spykerman, L. H., commies H. IJ. S., Utrechtscheweg 56 Staal, E. G., kapitein Adj. infanterie, Arnhemscheweg 24 Stadt, N. G. van de, ambtenaar ten kantore van den gemeente- ontvanger, Ivleine Haag 7 Stadt, E. van der, kapper, Utrechtscheweg 52 Stadtans, C. G. M., chemiker, Puntenbnrgeriaan 29 Stalhosen, mej. C. M., naaister, Zuidsingel 62 Stalhosen geb. Schouten, wed., baker, Zuidsingel 62 Stas, mevr. wed. H. G., part., Arnhemsoheweg 3 Steemers, B. J., sergeant, 1 e Kazernestraat 20 Steenbeek, Gserg.-maj.-tit. infanterie, 4e Kazernestraat 12 Steenbeek, P., kleermaker, Ileiligenbergweg 7 Steenbeek, W., schoenmaker, in schoenwerk, Havik 2 Steenhoff, G. J. W., binnenvader gesticht „De armen de Poth," Koningstraat 59 Steenhuyzen, A. L. V. de, handelaar in brandstoifen, Gr. Koppel 9 Stegeman, G. P., huisknecht, Weijerstraat 7 Stenfert Kroese, mr. dr. J. G., gemeente-secretaris, Johan van Oldenbarneveldlaan 10 Steffens, wed. J. K., Depothoudster, Kampstraat 8 Steinbuch, W. J., kapitein inf., Korte Bergstraat 4 Stenfert, H. W., in manufacturen, Langestraat 86 Stheeman, mr. A., part., Utrechtscheweg 6 Stichter, O., wasch- en strijkinrichting, Bloklandstraat 8 Stilting, H., machinist, Ivleine Koppel 26' Stoel, Hmachinist H. IJ. S. M., Stellingwerfstraat 9 Stoetzer, C. H., in muziekinstrumenten, Krommestraat 5 Stoffels, E., kunstschilder, Nicasiusstraat 6 Stoker, A., in koloniale waren, Hof 48 Stokkum, J. A. van, kachel-, grof- en hoefsmid, Kampstraat 82 Stokkum, Th. J. van, kachel- en grofsmid, Hoogeweg 16 Stokvis, Z., leeraar gymn. en II. B. S., Hendrik van Viandenstraat 34 Stolberg, M., Arnhemsoheweg 602 Stoll, mej. P. M., leerares industrie- en huishoudschool, Hendrik van Viandenstraat 19 Stolp, H., ingenienr H. IJ. S. M., Arnhemsoheweg 21 Stoopendaal, J. A., schilder, Westsingel 29 Stoove, C. A., broodbakker, Utrechtschestraat 23 Stoppelaar Blijdesteijn, B. de, directeur post- en telegraafkantoor, Kortegracht 18 Stork, B. H. W. H., klerk posterijen, Aldegondestraat 94 Stork, J., handelsreiziger, Stationsstraat 33 Stork, W., tapper, bierbottelaar, Zevenhuizen 1

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 238