MpiIiiCM ei ComestiWes. MELKSALOM EM WIMKEL AMERSFORTIA's UTRECMTSCIIESTRAAT 33. Aanbevelendf. Vl. STUUROP. T 05 Storm, J. H., scheikundige, Arnhemscheweg 19 Stotijn, mej. W. J., part., Oude Dievenweg 15 Stover geb. Yat, mej. wed. C. P. A in kruidenierswaren, Utrecht- sctiestraat 13 Stover, mej. C. M. en C. M. M„ partUtreehtsohestraat 22 Stover Sr., I). A., part., Utreehtsohestraat 22 Stover Jr., D. A., stucadoor, Utreehtsohestraat 22 Straten, L. C. van der, stoffenverver, Bloemendalschestraat 11 Stnetman, J. P., ladingmeester H. IJ. S., Soesterweg 29 Strikers, mevr. de wed. J., Schimmelpenninckstraat 25 Stroeve, mej., part., Zuidsingel 37 Strohe, TVG., part., Soesterweg 136 Stroober, A. P., boekhandelaar, Langestraat 7 Stroop, J., part., Pieter Pijperstraat 15 Struve, J. D., verzekeringsagent, marktmeester, Weverssingel 10 Struve, li., boekhouder, Hendrik van Viandenstraat 26 Stuart, E. G. J, mevr. de wed., Arnhemsoheweg 23 Stuurman, H., winkelier, Hof 28 Stuurop, J. W. A., ambt. N. C. S., melksalon, Utreehtsohestraat 35 Styrum, mevr. wed. Jhr. van, part., Schimmelpenninckstraat 34 Surksum, W., kantoorbediende, Bloklandstraat 1 Sutherland, A. P., gep. kapitein inf., thans kapitein b. d. landweer Groote Bergstraat 29 Sweden, E. E. van, begrafenisondernemer, Groote Spui 1 Sweden, H. E. van, grossier in gedistilleerd en wiinen, makelaar, Groote Spui 1 Sweden, K. E. van, (firma van Sweden en Co.), in brandstoffen, Groote Spui 1 Tabernal, W. P. H., kachel- en grofsmid, Lavendelstraat 11 15

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 239