66 Tabernal J., W., in Simplex-rijwielen, Kerkstraat 4 Talma, D. M., agent van politie, Bissohopsweg 101 Talsma, H., Kroontjesmolen 12 Tammersde Bruin Prince, mevr. wed. Hendrik vanViandenstraat 40 Teeling, Kgodsdienstonderwijzer, Beekensteinschelaan 19 Teengs, J. H. C. T., commiss. der Amersf. Bank, commissionair in eifecten, Beukenlaan 2 Teerink, H., predikant ger. gemeente B, Zuidsingel 35 Teeuwissen, J. J., koperslager, Tolstraat 23 Tellier, J. A. J. E., timmerman, Tuinstraat 5 Tellingen, J. van, timmerman, Utrechtscheweg 36 Tellingen, L. W. van, tuinman, Arnkemseheweg 131 Tempel, A. van den, beambte H. IJ. S. M., Soesterweg 124 Terpstra, I., vader Doorgangshuis „Zandbergen", Woestijgerweg 39 Terpstra, M., agent van politie, Aldegondestraat 14 Ter Schuur, I., wijnbandelaar, Kortegracht 3 Teuwisse, G. J., ass. H. IJ. S., Parallelweg 30 Thiel, J. M., leeraar H. B. S., Hooglandscheweg 14 Thies, mevr. wed. J. G. H part., buiten Groote Koppel 6 Thijs, W., onderwijzer, Aldegondestraat 92 Tiessen, mej. de wed. C. J., part., Pieter Pijperstraat 39 Tiggelaven, J., landbouwer, Liendertscheweg 4 Tijn, I. van, in manufacturen, Weversingel 18 Timmerman, G., vrachtrijder, Hoogeweg 58 Toebosch, H. J. A., part., Lange Beekstraat 14 Tombe, A. M. E. des, seer, gezondheidscomm., Utrecbtsoheweg 78 Tommel, D., agent van politie 3e klasse, Lieve Yrouwekerkhof 3 Tommel J., in brandstoffen, Yalkestraat 35 Thonhausen, H. J. W., wachtmeester veld-artillerie, Kuiterstraat 13 Tonis, W. H., scboenmaker en winkelier, Krommestraat 20 Tooner, E. A., schrijver, II. IJ. S. M., Pieter Pijperstraat 4 Tol, W. van, machinist H. IJ. S. M., Aldegondestraat 81 Tourton Bruijns, T. W., gepens. kapitein O.-I. Leger, Kampstraat 34 Traa, Mr. A. van, advocaat en procureur, Muurhuizen 9 Treure, J., korenmolenaar, Lageweg 10 Tromp van Hoist, A. M., majoor commandant der rustende schutterij, lid van den gemeenteraad, Soesterweg 2 Trost, P. W., winkelchef magazijn „de Dom", Westsingel 45« Troulder, Ph., in manufacturen en beddenartikelen, Langestraat 133 Tuinstra, E., brig. maj. rijksveldwachter, Utrechtscheweg 19 Tweel, mej. D. van den, part., Bloemendal 24 Tweel, P. van den, landbouwer, Hoogeweg 59 Tweel, W. van den, landbouwer, Liendertscheweg 12 Twiss, H. D., maj. a/d cavalerie, Utr.weg 89

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 240