Antieke en loflerne iiieiel. Fotoartikelen, Kerbschnit enz. G. VAh VALKEntlOEP, XT X7" Meubelrrtakerij Varkensmarkt. 67 Uding, J., winkelier in schoenlaarzen, Havik 263 Uding, J. A., sergeant-majoor-titulair, 3e Kazernestraat Uithoorn, Gez. van den, in modes, Langestraat 80 Unen, J. G. van, tapper, meiksalon, in wijnen en bieren, Stations- straat 23 UntietGerardts, mevr. wed., part., Zuidsingel 11 Utens, J. W., militair sohoenmaker, St. Andriesstraat 7 Utzmann, J., gep. maj. O.-I. L., Paulus Buyslaan 2 Utzmann, mej. E. M., part., Van Asch van "Wijckstraat 15 Uylenburg, mej. C. J. M., part., Kortegracht 17 Vaal, J. W. de, buis- en decoratieschiider, Kampstraat 56 Valeton, mej. M. It., part., Langestraat 108 Valewink, I. J., part., Groote Koppel 4 Valk, C. van der, dir. chem. fabr., Langestraat 44 Valk, J. de, aanspreker, kassiersbediende, Kortegracht 12 Valk, M. W. van der, kunstschilder, Kleine Nachtegaalsteeg 1 Valkenburg, H. C., Tuinstraat 10 Valkenburg, H. S., boekhouder, Leusderweg 36 Valkenhoef, G. van, meubelmaker, winkelier, Westsingel 50 Valkenhoef, H. van, tapper, in kruidenierswaren, Kampstraat 77 Valkhoff, J., boekhandelaar, uitgever, Utrechtschestraat l1 Vallentgoed, T., inspecteurlevensverzekeringm., Puntenburgerlaan 17 Vaneveld, H., in beddenartikelen, Krommestraat 47 Vastenburg, W., tapper, logementhouder, Utrechtschestraat 19 Veen, Andre van, tailleur, Soesterweg 14 (zie pag. 68J Veen, A., hoofd der school Puntenburgerlaan, Wolfertstraat 50 Veen, P., uitgever, Westsingel 39 Veen, C. van, tapper, Zogstraat 13

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 241