69 Veen, G. van, vrachtrijder, Groote Haag 30 Veen, II. van, schuitenvoerder, Groote Spui 11 Veen, P. M. van, ingenieur H. IJ. S., Wijersstraat 4 "Veen geb. Schoenman, mej. wed. H. van, part., Leusderweg 30 Veen, J. H. van der, onderwijzer, Arnhemscheweg 5S Veen, J. van, part., Havik 36 Veen, J. M. van, timmerman, aehter Arnhemsehe poortwal 29/31 Veen, N. van, directeur der llijksnormaalsckool, Kampstraat 3 Veen Jr., P. van, huis- en deooratieschilder, Arnhemsohestraat 14 Veenendaal, D., kassiersb., tafelb., aanspr., Muurhuizen 15 Veenendaal, G. G., boekhandelaar, Langestraat 33 Veenendaal, J. C., koffermaker, Kreupelstraat 7 Veenendaal, J. D, agent van politie, Weistraat 8 Veenendaal Az., J., metselaar, Westsingel 1 Veenendaal geb. van Eeden, mej. M. II, part., Schimmelp.str. 54 Veer, mej. B. en G., van der, part., Havik 31 Veer, B. F. van der, schoenmaker, Munrhuizen 61 Veer, mej. wed. C. van der, in glas en verfwaren, Krommestraat 40 Veer, C. J. van der, koopman in groenten, Bloemendalsehebinnenp 4. Veer, H. van der, wasehbleekerij, Metgensbleek 1 V'eer, J., lood- en zinkwerker, Soesterweg 25 Veer, J. van der, schoenmaker, Breedestraat 88 ^eer, J. van der, broodbakker, in kruidenierswaren, Soesterweg 126 Veger, N., conducteur II. IJ. S., Oude Vlasakkerweg 6 Velde ten groote Balderhaar, part., Zand 39 Veldhuizen, J., landbouwer, Krommestraat 48 Veldhuizen, W., in fruit en groenten, Appelmaikt 12 Veldman, W., agent van politie, Breedestraat 19 Vels Heijn, N., in koloniale waren, lid van den gemeenteraad, Varkensmarkt 9 Ven, J. E. van der, in kruidenierswaren, Zwanenhalssteeg 2 Vennes, A., melkslijter, Heiligenbergweg 68 Verbeek, D., part., Zuidsingel 4 Verbeek, J. W., smid, Soesterweg 37 Verburg, A. A., onderwijzer, Arnh.weg 501 Vergouw, b., part., Krommestraat 29 Verhaar, J. 0., vuurwerker H. IJ. SStellingwerfstraat 16 Verhaar, II. G., onderwijzer, Tuinstraat 1 Verhaar, Th., suikerbalienmaker, Krommestraat 31 Verheij SrH. M., mr. schilder, Westsingel 22 Verheij, J. H., bouwondernemer, Stationsstraat 27a Verheuvel, H., timmerman, Achter Arnh.poortwal 5 Verhoef, J., speelman, Groote Spui 9 f Verkerk, H. M. G., kunstschilder, Heiligenbergweg 13

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 243