A. L. VERSLUYS, liloklnnristrant Amcrsfoort. Lichtdrnkkerij Steendrnkkerij. Gelithographeerele f^ekeningen, Quitanties, Briefhoofclen, Visitekaartjes enz. I^cclameplaten, Eiiquetten, ifidreskaapfen. 70 Verkerk, L. O. Bron, part., Heiligenbergweg 13 Verkuil, W., behanger, Muurhuizen 2G Verlaan, K., militair apotheker, le kl., TJtrechtscheweg 57 Yermeij, J. J., spekslager, 't Zand 19 Vermeulen, C., steenhouwer, Muurhuizen 101 Vermolen, A. T. R., waskaarsenfabriek, waschbleeker, Kl. Nachte- gaalsteeg en Zuidsingel 53 Vermolen—Damen, A. T. R. in prima geel wit bijenwas en kerk- kaarsen, benoodigdkeden voor altaar en kerkgebruik, Zuidsingel 53 Vermolen, C. M. M., apotheker, Langestraat 2 Vermolen, T. A. M. firma R. G. M. van Beek, kruidenier, Lange straat 101 Vernooys, M., machinist H. IJ. S., Soesterweg 31 Verschuur, G., stalhouder, Kampstraat 51 Verschuur, G., stalhouder, Achter de Kamp 66 Verschuur, H., gep. mil., Beekensteinschelaan 7 Versendaal, G., opperwachtmeester veldart., Ruiterstraat 3 Versluys, A. L., lichtdrukker, steendrukker, Bloklandstraat Verspoor, L. E., adj. onderoff. infanterie Kazerne 3 Vervloet, F., le Lt. Inf., Plantsoen 8 Verweij, mej. S. J. C., onderwijzeres in handw., Langestraat SI Vetkamp, J., landbouwer, Soesterweg 260 Vial, J., stoker, wasehbleekerij, Kl. Nachtegaalsteeg 3 Vierdag, H. J., in sigaren, Leusderweg 31 Vink, N., gemeentebode, Lange Beekstraat 24 Vink, mej. P., modiste, Lange Beekstraat 24 Vink, W. M gep. wachtm. huzaren, sigarenfabrikant, St. Andries- straat 4 Visser, E. Lwethouder, Langestraat 94 Visser, C. J., vleeschhouwer, Nieuwstraat 2 Visser, H. R., varkensslager, Groenmarkt 14

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 244