72 Vredeiing, EL, tuinman, Arnhemscheweg 88 Vreeswijk, Th., brood- en koekbakker, Bloemendalschestraat 5 Vries, A. de, goudsmid, in goud, ziiver en uurwerken, Lange- straat 26 Vries, A. de, landbouwer, Liendertsoheweg 1 Vries, A. de, in ijzerwaren, Kampstraat 15 Vries, B. de, landbouwer, Monnikenpad 60 Vries, D. de, stoker H. IJ. S. M., Stellingwerfstraat 66 Vries, D. H. de, in ijzerwaren, Kampstraat 15 Vries, mej. wed. D. H. de, tapster, Koningstraat 24 Vries, H. A. de, in ijzerwaren, huidenzouterij, Kampstraat 16 Vries, mej. wed. J. A. de, in ijzerwaren, lompen, beenen, Lieve Vrouwestraat 1 Vries, J. EI. de, landbouwer, Woestijgerweg Vries, L. M. de, in borstelwerk, Krommestraat 24 Vries, mevr. de wed. de, damesgesticht, Soesterweg 11 Vries, S. G. de, leeraar H. B. S., Schimmelpenninckstraat 46 Vrij, J. de, koetsier, Soesterweg 292 Vrij, J., metselaar, Muurhuizen 129 A rijdag, W. H. Eluitenant veldart., Pieter Bothstraat 2 Vrije, D. de, koedrijver, Molenstraat 14 Vrije, H. de, oppasser, tafelbediende, aanspreker, Hellestraat 24 Vulpen, J. van, ambt. H IJ. S., van Aseh van Wijckstraat 5 Vulpen, W. van, landbouwer, Lageweg 16 Vunderink, G. W. C., predikant Ned. Herv. gemeente, Hendrik van Viandenstraat 7 Vuurst, T. van de, landbouwer, Isseltscheweg 22 Vuurst, D. van de, koopman, Zuidsingel 22 Waag, A. J. van der, part., Puntenburgerlaan 23 Waal, P. de, reiziger, Oude Vlasakkerweg 37a Wagenaar, A., groot- en kleinhandel in aardappelen, Muurhuizen 29 Wageningen, mej C. van, in witte goederen, Langestraat 74 Wageningen, J. van, kleermaker, Westsingel 26 Wagner, J. C., kapitein inf., Zuidsingel 43 Wagt, Hspoorwegbeambte H. IJ. S., 2e Wolfertdwarsstraat 11 Wal Kz., J. van der, boter- en melkfabrikant, Wijerstraat 8 (zie pag. 7V Walet, A., landbouwer, Achter 't oude Weeshuis 22 Walet, A., landbouwer, St. Andriesstraat Walet, E., smid H. IJ. S., Wolfertstraat 18 Walet, P., tapper, Havik 38

Adresboeken Amersfoort | 1907 | | pagina 246